Bitcoin Analizleri

Van de Poppe, Bitcoin’in %100’ün Üzerinde Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi!

Kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, 2022 sona ererken Bitcoin (BTC) üzerindeki yükseliş hissini ifade ediyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, YouTube abonelerine BTC’nin şu anda 2023’te yukarı yönde kırılabilecek bir yükseliş grafiği modeli sergilediğini söyledi.

Kripto analistine göre BTC, düşen kama formasyonunun diyagonal direncini aşması halinde mevcut seviyelerden yaklaşık %108 oranında yükselebilir.

Bitcoin için 2023’te kırıldığını açıkça görmek isteyeceğiniz düşen bir kama yapısına bakıyoruz. Ve bu yapıyı kırdığımızda 35.000$’a doğru bir ralli yapmamız gerekecek.”

bitcoin analiz
Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 16.827 dolardan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Van de Poppe, kısa vadede Bitcoin’in 16.600 $ destek seviyesinin altına düşmesi halinde, amiral gemisi kripto varlığının BTC’nin Kasım ayında vurduğu mevcut ayı piyasasının en düşük seviyesinin biraz altına düşebileceğini söyledi.

“Bu düşük seviyeyi 15.700 $’ın yeniden test edilmesine bakarak çıkardığımız sonucuna varabilirsiniz. Ve bence böyle bir düzeltmenin gerçekleşeceği aşamaya geleceksek, bu düşük seviyenin (15.700 $) süpürülmesine bakıyoruz …

Eğer 16.600$’ı kaybedersek, 15.500$’ın altına inme ihtimalinin önemli olacağını düşünüyorum. Ve bu düşüşün 15.500 doların altına indiğini gördüğümüzde, bunun likidite arayan ve aynı zamanda piyasalara adım atan alıcılar için ciddi bir tarama olacağını düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!