Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Santiment’e Göre Üç Altcoin 2023’e Giderken İyi İşaretler Gösterdi!

Önde gelen piyasa analiz firması Santiment, üç altcoinin 2023’e doğru ilerlerken sağlıklı işaretler gösterdiğini söyledi.

Kripto istihbarat firmasına göre, birlikte çalışabilirlik blok zinciri Quant (QNT), metaverse protokolü Decentraland (MANA) ve Ethereum tabanlı (ETH) oyun blok zinciri Enjin Coin (ENJ) önlerinde parlak bir geleceğe sahip olabilir.

Altcoinlerin fiyatlarının düşmesi 2023’te iyiye gideceğine işaret ediyor

Santiment, kripto borsalarında bu üç altcoinin arzında keskin bir azalma olduğunu ve bunun da bu yılki fiyat hareketleri için iyiye işaret olabileceğini söyledi.

“Quant, Decentraland ve Enjin, 2022’de borsalardan önemli miktarda coin çıktığını gören en büyük piyasa değeri varlıkları arasında yer alıyor. Kripto paranın geri kalanı gibi bunların da fiyatları büyük oranda düşmüş olsa da, bunlar daha iyi bir 2023 için iyi işaretler.”

altcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

QNT haber yazıldığı sırada 105,46 dolardan işlem görürken, MANA ve ENJ sırasıyla 0,292 ve 0,241 dolar değerinde. Güncel fiyatlarını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e (BTC) bakıldığında Santiment, balinaların ve köpek balıklarının 2022 yılı boyunca kral kripto varlığını agresif bir şekilde satması nedeniyle yılın “tekleyen” bir son yaşadığını söyledi. Veriler, derin cepli yatırımcıların 12 ay içinde 10,75 milyar dolar değerinde Bitcoin’i elden çıkardığını ortaya koyuyor.

“Kasım 2021’de Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından iki hafta öncesinden bu yana, 10 ila 10.000 BTC tutan köpek balığı ve balina adresleri toplu olarak 10,75 milyar dolar boşalttı. Bu düşüş, dolaşımın kurumasıyla birleşince 2022’de durgun bir sona yol açtı.”

bitcoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 16.518$’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde çok küçük bir düşüş yaşadı. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!