Altcoin Analizleri

Ünlü Analist DonAlt, Yeni Yılın En Güçlü Altcoinlerini İnceledi!

Popüler bir kripto stratejisti, yıla başlamak için güç belirtileri gösteren üç altcoini göz önünde bulundurduğunu söyledi.

Analist DonAlt, Twitter takipçilerine şu anda en sevdiği altcoinin eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) olduğunu söyledi.

Kripto stratejistine göre Litecoin, ABD doları ve Bitcoin (LTC/BTC) karşısında yükselişte görünüyor.

“BTC çifti, yalnızca düşük aralığı gusto ile geri almak için bozuldu. 0,00319 BTC (53,05 $) tuttuğu sürece, 4 katına çıkacağımızı varsaymak zorundayım USD çifti de patladı. O kadar güçlü değil ama yılı güçlü kapatacak. LTC de yılı yarıya indiriyor. İyi para.”

altcoin analiz
kaynak: donalt/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada LTC, son 24 saatte %7’nin üzerinde bir artışla 74,59$’dan işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Yatırımcıların radarındaki bir diğer altcoin ise gizlilik odaklı protokol Monero (XMR). DonAlt’a göre Monero, Bitcoin’e (XMR/BTC) karşı göreceli bir güç gösteriyor.

“0,0073 BTC (121,39 $) kırılma seviyesini koruduğu sürece BTC karşısında çok iyi görünüyor.

USD çifti daha az yardımcı oluyor. 90$ ile 230$ arasında büyük bir aralıkta seyrediyor.

Özellikle alt sektörün geri kalanının BTC karşısında %90 değer kaybettiği düşünüldüğünde, kayda değer bir güç.

telegram 12

Ben 2023’ü seviyorum.”

altcoin analiz
kaynak: donalt/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Monero, gün içinde %1,35’lik bir artışla 148,87$’a işlem görüyor. XMR güncel fiyatını görmek için tıklayın.

DonAlt’ın listesindeki son altcoin ise akıllı sözleşme protokolü Tron (TRX). Kripto analistine göre TRX, Bitcoin (TRX/BTC) karşısında şimdiden “harika” görünüyor.

“Nadiren daha iyi görünen yüksek zaman dilimli bir BTC grafiğinin bu kadar kötü görünen bir USD grafiğiyle birleştiğini gördüm. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama bu muhtemelen 2023’te izlenecek coinlerden biri. USD karşısında 0,063 doların üzerinde iyi görünmeye başlıyor.”

altcoin analiz
kaynak: donalt/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada TRX 0,054$’dan işlem görüyor ve gün içinde kısmi bir düşüş yaşadı. TRX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!