Altcoin HaberleriMetaverse Haberleri

OrbCity, Polygon Ağına Geçti Ve %100’ün Üzerinde Artış Gösterdi!

Bir sanal dünya kripto projesi OrbCity (ORB), Polygon’a (MATIC) geçerken dijital varlık piyasalarından önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor.

ORB, kullanıcıların birden fazla token ve NFT kullanarak kendi şehirlerini keşfedip kontrol edebilecekleri merkezi olmayan bir sanal dünyadır.

Zürih, Cape Town veya Bangkok gibi büyük şehirlerdeki bölgeler NFT pazarı Opensea’dan satın alınabilir. Bu haberin yazıldığı sırada, San Francisco’daki bir ORB mahallesi en son 15 ETH, yani yaklaşık 24.000 $ karşılığında satılmıştı.

orbcity haberleri

Klaytn blok zinciri üzerine inşa edilen OrbCity, şimdi Polygon’a taşındı

OrbCity’ye göre proje Animoca Brands, OKX ve Huobi dahil olmak üzere birçok endüstri ağırlığıyla ortaktır.

Başlangıçta metaverse, oyun ve yaratıcı ekonomi için tasarlanmış halka açık bir ağ olan Klaytn (KLAY) blok zinciri üzerine inşa edilen OrbCity, şimdi Polygon’a taşındı. Projeye göre, yerel tokeni olan ORB sahipleri Ethereum ölçeklendirme çözümüne çoktan geçirildi.

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Twitter üzerinden takipçilerine duyurdu.

“OrbCity Polygon’a taşındı.

Aileye hoş geldiniz!

Polygon kaçınılmaz!”

Bu haberin yazıldığı sırada ORB yılbaşından bu yana %300, piyasalar Polygon’a geçişe tepki verirken de son yedi günde %100 artış gösterdi.

ORB’nin piyasa değeri 174 milyon dolar ve şu anda 0,18 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!