Altcoin Haberleri

Santiment: Cardano, Metrikte Kripto Varlıklarının Üstünde!

Piyasa istihbarat platformu Santiment’e göre, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) önemli bir metrik söz konusu olduğunda diğer dijital varlıklara kıyasla eşsizdir.

Cardano yüksek düzeyde gelişme kaydetti

Santiment, yazılım geliştirme barındırma platformu GitHub’a yapılan başvurulara dayanarak Cardano’nun son 30 gün içinde en yüksek düzeyde geliştirme faaliyeti kaydettiğini söyledi.

Cardano, geliştirme faaliyeti konusunda diğer tüm kripto varlıklarının önünde yer alıyor.”

Kripto analiz firmasına göre ADA, ikinci sırada yer alan Polkadot’a (DOT) kıyasla %18 daha fazla GitHub geliştirme faaliyeti kaydetti.

cardano haberleri

Cardano ayrıca dördüncü sırada yer alan birlikte çalışabilirlik blok zinciri Cosmos Network’ü (ATOM) geride bırakırken, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto varlığı olan Ethereum (ETH) beşinci sırada yer aldı.

“Yalnızca kayda değer GitHub taahhütlerini hesaba katan ilk 10 geliştirme faaliyeti listesi:

1) Cardano (ADA)

2) Polkadot (DOT)

3) Kusama (KSM)

telegram 12

4) Cosmos (ATOM)

5) Ethereum (ETH)

6) İnternet Bilgisayarı (ICP)

7) Durum (SNT)

8) Desantraland (MANA)

9) Filecoin (FIL)

10) Vega Protokolü (VEGA).”

Santiment daha önce, bir kripto projesi etrafında yoğunlaşan yoğun geliştirme faaliyetinin, geliştiricilerin protokolün başarılı olacağına veya yeni özellikler göndereceğine inandıkları anlamına gelebilecek olumlu bir gösterge olduğunu söylemişti. Bu aynı zamanda projenin sadece bir “çıkış dolandırıcılığı” olma ihtimalinin daha az olduğunu da gösteriyor.

Bu, ADA’nın ilk kez en fazla geliştirme faaliyetiyle dolu kripto projesi olarak sıralanması değil.

Bu yılın başlarında Santiment, Cardano’nun kripto varlıkları arasında en yüksek sayıda GitHub taahhüdü kaydettiğini belgelemişti.

ADA, son 24 saat içinde %1’lik bir kazançla haber sırasında 0,31 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!