Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC) ve 1 Altcoin için Uyarıda Bulundu!

Piyasalar uzun bir düşüş trendinden kurtulmaya çalışırken, geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, üçlü altcoin için yeni uyarılar yayınlıyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı tüccar, katman-1 blok zinciri Avalanche (AVAX) ve Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümleri Polygon (MATIC) ve Optimism’in (OP) düşüşleri görmeye hazır olduğunu söylüyor.

Analist, aşağı yönlü piyasa koşullarının AVAX’ı toparlanmaya başlamadan önce 13 doların altına itebileceğini söylüyor.

“AVAX: Genel piyasa yapısı hala düşüşte, eğer bu dip ise, o zaman en az bir kez 13 $ veya daha düşük bir düşüş görmek şaşırtıcı olmaz ve ardından toparlanma başlar. Çift dip gibi görünecektir (birkaç ay boyunca da doğrayın). Şimdilik hala düşüşte.”

altcoin
kaynak: altcoin sherpatwitter

AVAX yazı yazılırken 17$’dan işlem görüyor.

Sherpa daha sonra gözünü MATIC’e dikti ve kripto varlığının yıl sonuna doğru 0,60 dolar civarına yerleşmeden önce büyük bir düşüş görmesini beklediğini söyledi.

“MATIC: Bunun için daha yüksek bir zaman çerçevesi fikri… 0,60 dolara bakıyor.”

seri88 kriptoup
kaynak: altcoin sherpatwitter

MATIC, yazı yazılırken 0,733 dolar için el değiştiriyor, analistin en düşük 0,35 dolar hedefinden %50’den fazla bir düzeltme.

OP’ye bakıldığında, Altcoin Sherpa, katman-2’nin 0,50 dolara düştüğünü gördüğünü ve uzun bir süre geri sıçramaya yol açmayacağını söylüyor.

telegram 12

“OP: Muhtemelen uzun vadede 0,50$’a kadar gidecek… Bunun uzun bir süre devam edeceğini görmüyorum. Bence bunu uzun vadede satın almayın.”

seri87 kriptoup
kaynak: altcoin sherpatwitter

OP, yazı yazılırken 0,89 ABD doları değerindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!