Altcoin Haberleri

Shiba Inu, Bugatti Group ile Potansiyel Ortaklığın İpuçlarını Verdi!

Shibu Inu (SHIB) ekosistemi, Kuzey Amerikalı lüks firma Bugatti Group’un yer aldığı bir duyuruyla dalga geçti.

Shibu Inu ekosisteminin sosyal medya hesabından atılan bir tweet, duyurunun “önümüzdeki birkaç gün içinde” yapılacağını söyledi.

Shiboshis’ten bahseden tweet; merkezi Montreal, Kanada’da bulunan bavul, el çantası, evrak çantası ve aksesuar üreten lüks bir marka olan Bugatti Group’un sosyal medya hesabını etiketledi.

Ekim 2022’de piyasaya sürülen Shiboshis, Shiba Inu ekosistemine özel NFT’lerden oluşan bir koleksiyondur.

Tweet’e eşlik eden bir video klipte Shiba Inu ve Bugatti Group’un logolarının yanı sıra yanlarında Shiboshis bulunan seyahat çantaları ve evrak çantaları yer alıyor.

shiba inu haberleri

Bugatti Group, Ethereum (ETH) blok zinciri tabanlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu ile ortaklaşa olarak Kasım 2022’de ilk NFT projesini duyurdu. O dönemde lüks marka NFT’lerin, ürünlerine basılmasını sağlama sürecinde olduğunu söyledi.

“Bugatti Group, bu karmaşık üretim sürecini yürütmek amacıyla, türünün tek örneği NFT’leri bavullara ve çapraz askılı çantalara basmalarını sağlayacak ileri teknoloji ve makinelerle donatılmış tamamen yeni bir tesis inşa etmek için yatırım yapıyor.

Bu modern patentli teknoloji aynı zamanda NFT sahiplerinin özel profil resimlerini söz konusu ürünlerin üzerine ve yakında uluslararası perakendecilerin web sitelerine basmalarına da olanak tanıyacak.”

Shiba Inu, son yedi günde yaklaşık %5 artışla, haberin yazıldığı sırada 0,00000864$’dan işlem görüyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!