Kripto Para Analizleri

Kripto Analiz Firması, Cardano ve Binance Coin’in Ralli İçin Hazır Olduğunu Söyledi!

Önde gelen bir analiz firması, Cardano (ADA) ve Binance Coin’i (BNB) çevreleyen kripto yatırımcılarının duyarlılığının, her iki varlığın da ralliler için hazır olabileceğini öne sürdüğünü söylüyor.

Santiment, kripto topluluğunun ETH ve ödeme ağı XRP’deki yükseliş görünümüne kıyasla, her iki Ethereum (ETH) rakibine ilişkin düşüş eğiliminde olduğunu belirtti.

“Piyasa değerlerinin birbirinden bağımsız yönlerde çok fazla sıçrama yapmasıyla birlikte, XRP ve ETH’ye yönelik oldukça coşkulu bir kitle duyarlılığı görüyoruz. Yatırımcılar BTC, BNB ve ADA ile daha az ilgileniyor. Tarihsel olarak, düşüş eğilimli projeler ortalama olarak daha iyi performans gösteriyor.”

kripto para analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

ADA haberin yazıldığı sırada 0,311 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre sekizinci sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %6’dan fazla düşüş gösterdi. ADA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

BNB haberin yazıldığı sırada 272,49 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dördüncü sıradaki kripto varlığı geçtiğimiz gün %2’nin üzerinde düşüş yaşadı. BNB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment, hafta sonu gerçekleşen altcoin fiyat rallilerinin; firmanın yaygın bir olay olduğunu söylediği kalabalık beklentilerine aykırı olduğunu söyledi.

“Defalarca gördüğümüz gibi, piyasalar kalabalığın en beklenmedik beklentisi yönünde hareket ediyor.”

kripto para analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment ayrıca işlem hacminin iki yılı aşkın bir süredir en düşük seviyesine ulaştığını belirtiyor.

Kriptonun 2,5 yılın en düşük seviyesindeki işlem hacmine bakmanın iki yolu var:

Daha az direnç ve satış duvarları, balinaların fiyatları kolayca pompalamasına yol açıyor

Uzun vadeli boğa koşusu potansiyelini sınırlayabilecek daha az sipariş defteri aktivitesi ile fayda sınırlıdır.”

kripto para analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!