Altcoin Haberleri

Kripto Analisti AVAX İçin Daha Fazla Ralli Öngörüyor

Bir kripto stratejisti ve geniş bir takipçi kitlesi olan Michaël van de Poppe, Ethereum’un rakibi Avalanche’ın (AVAX) yükselişe geçmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Analist Van de Poppe, AVAX’ın 14 dolarlık direnci aştıktan sonra yükseliş trendine girdiğini belirtti.

Avalanche’ın bir sonraki büyük hareketinden önce biraz soğuma sürecine gireceğini öngören Van de Poppe, “Önceki zirveleri aştı ve harika bir performans sergiledi. Tüm zirveleri geçti, bu yüzden biraz konsolidasyon bekliyorum. Bu durumda, 12.70-12.95 dolar aralığındaki düşüşler, 16 dolara doğru hareketi satın alabilir.” dedi.

grf553
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

AVAX, bu yazının yazıldığı sırada 13,33 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Van de Poppe’nin radarında bir diğer kripto para birimi ise, kurumsal çözümler için oluşturulmuş bir blockchain olan Zilliqa (ZIL). Van de Poppe, ZIL’in yaklaşık bir ayda %60’lık bir ralli yaşadıktan sonra muhtemelen 0,018 dolar seviyesine geri çekileceğini belirtti.

“ZIL’de daha önce güzel bir hareket yakaladık, çünkü tüm zirveleri geçtik. Bu yüzden bu düşüşleri bekliyorum ve ardından daha uzun vadeli yatırımları incelemeye başlayacağım.”

grf77
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, ZIL 0,019 dolar değerinde işlem görüyor.

Peer-to-peer ödeme ağı Litecoin (LTC) hakkında konuşan Van de Poppe, altcoinin bir sonraki yarılanma etkinliğinden önce toparlanabilmesi için 200 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde kalması gerektiğini belirtti.

“Şu anda 200 haftalık EMA’yı yeniden test ettiğimiz bir durumdayız ve Litecoin’in yarılanma sürecini takip etmek istiyorsak, kesinlikle burada tutunması gerekiyor.”

Yazının yazıldığı sırada, LTC 93,86 dolar seviyesinde işlem görüyor, bu da 200 haftalık EMA’nın 95,50 dolarlık seviyesinin altında olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!