ALTCOİN

Cardano Patlamaya Hazır mı? Kripto Stratejisti Michaël van de Poppe Altı Altcoin İçin Yorumda Bulundu!

Kripto piyasası toparlanma belirtileri gösterdiğinden, üst düzey tüccar Michaël van de Poppe altı altcoin için yorumlarda bulundu.

Yeni bir videoda Van de Poppe, Cardano’ya baktığını söylüyor ve Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı azalan bir üçgen modeli oluşturduğu için zayıflık belirtileri gösterdiğini ifade ediyor.

“Bu fitiller göz önüne alındığında (0,000033 veya 1,23 $ civarında), likidite büyük olasılıkla destek seviyesine (0,000029 veya 1,08 $) doğru bir düşüşün Cardano’ya olması garip olmayacak olanların altında.”

ADA/USD paritesine gelince, Van de Poppe kırılması gereken kilit fiyat seviyeleri olarak 1.48$ ve 1.85$’ı işaret ediyor.

Chainlink’e (LINK) bakan kripto analisti, şu anda merkezi olmayan oracle ağını 28 dolara kadar çıkarabilecek bir senaryoyu takip ettiğini söylüyor.

“Yolu takip eden zincir bağlantı.”

image 26
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe ayrıca e-spor ve video eğlence platformu Verasity’ye (VRA) bir göz atıyor. Tüccar, VRA’nın herhangi bir kırılmayı onaylamadığını ve yeni bir boğa döngüsüne girmeden önce kilit direnç alanlarını geçmesi gerekeceğini düşünüyor.

“Ağır destekten sektiği için bu değişmedi.

0,01 $ ve 0,0135 $ kırmak gerekiyor. Bu olursa, sıradaki 0,024 ABD dolarıdır. Genel olarak, yeni bir döngünün başlangıcı olabilir.”

image 25
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’ye göre, ölçeklenebilir Ethereum yan zinciri Skale Network (SKALE), muhtemelen Bitcoin (SKALE/BTC) karşısında dibe vurdu. Bir kopuşu belirtmek için varlığın 0,0000814 BTC’de, yaklaşık 0,30 dolar değerinde direnci kırdığını görmek istiyor.

“Ağır destekte olduğu için bu da büyük olasılıkla dibe vurdu.”

image 24
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise yüksek verimli blok zinciri Zilliqa. Van de Poppe, Zilliqa’nın Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı ağır destekten geri dönerken, trendini tersine çevirmek için 0.0000027 (0.10 $) ve 0.00000347 (0.13 $) dirençlerini alması gerektiğini belirtiyor.

“Bir sonraki direnç bölgesinin yaklaşık 270 sat (0.0000027) olduğu, buradaki destekten yoğun bir sıçrama.”

image 22
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Merkezi olmayan barındırma platformu Holo’ya bakan Van de Poppe, Bitcoin’e (HOT/BTC) karşı bir patlamayı ateşleyebilecek birkaç senaryoya baktığını söylüyor. Kripto tüccarına göre, HOT/BTC, bir ralli başlatmak için yazı yazılırken 201 dolar değerinde olan 0,0054’te direnç almalıdır.

“Bu tamamen geri çekildi ve bu nedenle ilginç olabilir. Burada iki olası senaryoya bakıyorum.”

image 23
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!