Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Polkadot’un Bir Sonraki Fiyatı %200 veya Daha Fazla Artabilir!

Yakından takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, Polkadot’un (DOT) bir sonraki ayağının akıllı sözleşme platformunu tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarmak için yeterli güce sahip olabileceğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, DOT’un yeniden birikim aşamasında “çok, çok muhtemel” olduğunu ve birkaç hafta içinde yaklaşık 3,00 dolardan yaklaşık 50 dolara patlamadan hemen önce 2020’nin sonlarında fiyat hareketine benzer bir model oluşturduğunu söyledi.

“Benim spekülasyonum, ne kadar şüpheli olursa olsun, buradaki bu aralığın, bizi kaçınılmaz olarak daha yüksek seviyelere çıkaracak olan basit bir yeniden birikim olduğudur. Ayrıca bir sonraki hamlenin bizi 100 doların üzerine çıkarabileceğini tahmin ediyorum. Bizi 200 doların üzerine çıkarabileceğini ve hatta belki de ötesine geçebileceğini içtenlikle umuyorum. Her seferinde bir adım atalım.”

polkadot
polkadot

Polkadot’un şu anki değeri 36.70 dolar ile 100 doların üzerindeki bir hareket, yaklaşık %200’lük bir potansiyel yükselişi temsil ediyor.

Cowen, önümüzdeki birkaç ay içinde bir piyasa döngüsü zirvesi beklemediğini de sözlerine ekledi. Bunun yerine, kripto piyasalarının çalışmak için hala çok zamanı olduğunu ve Polkadot’un bunda önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.

“Polkadot’un harika bir proje olduğunu düşünüyorum ve bu döngüde oynayacağı bir rolü olduğunu düşünüyorum. Yine, bu döngünün neredeyse bittiğini düşünmüyorum. Bir çok insanın birkaç ay içinde bir döngü zirvesi için aradığını biliyorum. Bence durum böyle değil. Yanılıyor olabilirim ve o sırada piyasaya bir göz atmamız gerekecek, ancak piyasa döngüsü zirvesinin birkaç ay içinde geleceğini sanmıyorum. Sanırım gidecek yolumuz var ve Polkadot’un portföyümdeki en iyi madeni paralardan biri olduğunu söyleyebilirim…

Şimdi unutmayın, aralar hemen meydana gelmek zorunda değildir. Önümüzdeki haftalar veya aylar boyunca hala bu aralıkta olabiliriz, ama mesele bu bile değil. Mesele şu ki, bunun gibi aşamalar genellikle fırsat olarak görülmelidir ve bir kırılma gerçekleştiğinde herkes geriye bakar ve daha düşük bir fiyatla girebilmeyi ister.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!