Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Reddit’in Sevilen Token’i, Kraken Listelemesinin Ardından Yükselişe Geçti

Kraken kripto para borsası, Reddit’in Moons ve Bricks token’leriyle Pazartesi günü dikkat çekici bir etkinlik yaşadı. Kraken borsası hakkında kapsamlı bilgi arıyorsanız işte size bir Kraken incelemesi!

MOON’un Salı günü %72 oranında değerlenmesiyle, Reddit kullanıcıları tarafından yapılan paylaşımlara karşılık olarak verilen ödüller daha da anlamlı hale geldi. Kraken borsasının Moon ve Brick token’lerini listeye aldığını duyurması sonucu, San Francisco merkezli kripto para borsasında bu token’lerin fiyatlarında artış yaşandı.

moon token

MOON, Kraken Listelemesi İle %72 Artış Gösterdi

Kraken borsası 7 Ağustos’ta, MOON ve BRICK’i USD ve EUR pariteleriyle listeye aldı. MOON, borsanın vadeli işlemler bölümünde de yer aldı. Bricks (BRICK), Reddit’in /r/Fortnite subreddit’inde, Moons (MOON) ise /r/Cryptocurrency subreddit’inde kullanılan bir ERC-20 token.

Bu token’ler, kullanıcılara yorumlar ve gönderiler için bahşiş gönderme veya subreddit pazarında harcama yapma fırsatı sunuyor. Fortnite ve Cryptocurrencies subreddit’lerinin sırasıyla 610.000 ve 308.000 üyesi bulunurken, Moons ve Bricks, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Kraken’in bu token’leri listeleme söylentileri yavaşça yatışırken, Crypto.com’un Moons’u listelemesi sonucunda token’in fiyatı geçtiğimiz Pazar gününden Çarşamba gününe kadar %470 oranında yükseldi.

Apollo Uygulamasının Moons Kripto Token Başlatma Planları

SEC, kripto para sektörüne yönelik tutumunu sürdürüyor. Bu bağlamda, Bitcoin dışındaki kripto para birimlerinin çoğunu menkul kıymet olarak tanımlayan SEC, birçok kişi ve politikacının tepkisini çekiyor.

Bu tartışmanın ortasında, Moon ve Brick token’lerinin menkul kıymet sözleşmeleri mi, yoksa eBay gibi yeniden satış piyasalarında işlem gören dijital değerli eserler mi olduğu sorusu yer alıyor.

Reddit’in sosyal medyadaki gücü, hem Moons hem de Bricks token’lerine duyulan ilgiyle daha da belirginleşiyor. Geçen ay, Reddit topluluğu API ücret değişikliklerini protesto etti ve bir katman-1 sosyal medya blockchain’i, Reddit’i merkezsizleştirmek için 1 milyon dolarlık ödül açıkladı.

Blockchain tabanlı bir Reddit alternatifi cazip görünse de, popüler sosyal medya platformunun şu ana kadar işleri etkili bir şekilde yönettiğini kabul etmek gerekir.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!