Altcoin Haberleri

Santiment: Balinalar Üç Ayda 1.470.000.000 Dogecoin Biriktirdi!

Öncü analitik şirketi Santiment, yatırımcıların büyük miktarlarda Dogecoin (DOGE) aldığını belirtti.

Dogecoin Raporu

Piyasa istihbarat şirketi Santiment, 10.000.000’den fazla Dogecoin sahibi balinalarının, ünlü mem kripto varlığını büyük miktarlarda topladığını ifade ediyor.

dogecoin

Santiment’e göre, DOGE balinaları geçtiğimiz üç ayda portföylerine 1.470.000.000 DOGE eklemişler. Analitik şirket, ayrıca DOGE’nin kripto piyasalarına göre daha iyi bir performans sergileyebileceğine işaret eden erken belirtileri de vurguladı.

“DOGE, son 24 saatte %9’luk bir artışla bu hafta sonu kripto para birimlerinin çoğundan hafifçe ayrışırken, Santiment Feed verileri, 10 milyondan fazla DOGE’ye sahip adreslerin 1 Ocak’tan beri 123,1 milyon dolar değerinde 1,47 milyar token topladığını gösteriyor.”

DOGE balinalarının bu toplama süreci esnasında, tanınmış kripto stratejisti Kaleo, DOGE’nin daha düşük zaman aralığında çapraz direnç seviyesini aşmayı başardıktan sonra güçlü bir yükselişin eşiğinde olduğunu söylüyor.

“DOGE, farklı zaman dilimlerinde resmen patlamaya başladı. Hızla 0,15 dolara yönlendirin.”

Yazının yazıldığı sırada, Dogecoin 0,095 dolar seviyesinde işlem görüyor. Kaleo’nun 0,15 dolarlık hedefine yönelik bir hamle, yaklaşık olarak %57’lik bir artış potansiyeli sunuyor.

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!