Bitcoin Haberleri

Jason Pizzino’ya Göre Bitcoin %75’ten Fazla Patlayacak!

Kripto para analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in (BTC) belirli bir direnç noktasını aşması durumunda çift haneli oranlarda yükseliş yaşanabileceğini söyledi.

Bitcoin’den Yükseliş Sinyalleri

David Lin Report için verdiği bir mülakatta, Pizzino, Bitcoin’in 28.000 ile 32.000 dolar arasındaki kuvvetli direnç bölgesiyle karşı karşıya olduğunu ifade etti.

bitcoin haberleri

Pizzino’ya göre, BTC bu belirli direnç alanını geçtiği zaman, şu anki fiyatının yaklaşık %80 üzerine çıkabilir.

“Dolayısıyla 28.500 ile 32.000 dolar, BTC’nin aşması gereken hayati bir seviye olacak. Bunu başardığında, ayıların sayısının azalacağını ve boğaların sayısının artacağını tahmin ediyorum.

Genelde, bu paranın daha da düşmesi gerektiği ve yeni döngüsel dipler göreceğimiz şeklinde yorum yapan kişiler var… Bu önemli direnç noktasını aştığımızda, yani 28.000 $ ile 32.000 $ arasında bir artış yaşandığında, bu yorumların sayısı azalacak.

Bu noktayı geçtikten sonra onlar için geri dönüş yok. Sonrasında hedef olarak 48.000 dolar seviyesine bakacaklar. Ve tabii ki tüm zamanların zirve seviyeleri.”

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin, 26.798 dolardan işlem görüyor.

Kripto para analisti, gelecekte, Bitcoin’in değerinin büyük sıçramalar yerine kademeli olarak artması durumunda daha sağlıklı bir yükseliş trendi izleyeceğini belirtti.

“Bu tür kademeli yükseliş hareketlerinin ne kadar ilerlediği, Bitcoin için o kadar iyi çünkü daha düşük seviyelerde daha fazla fiyat istikrarı oluşuyor.

Bu şekilde, bu tür modellerde sıkça gördüğümüz bu absürt FOMO (kaçırma korkusu) pompalamaları yerine daha stabil bir yükseliş trendi elde ediyoruz. FOMO’nun sürdürülebilir olmadığını belirtmek önemli.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!