Bitcoin Haberleri

Popüler Analist, Büyük Bitcoin Fiyat Hedefini Açıkladı!

Bitcoin’in Mayıs 2021 çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden ve yakından izlenen kripto stratejisti, BTC’nin önümüzdeki yıllarda katlanarak yükseleceğini söyledi.

Analist Dave the Wave, logaritmik büyüme eğrisi (LGC) modeline dayanarak, Bitcoin’in önümüzdeki dört yıl içinde potansiyel olarak %1,100’ün üzerinde bir artışa tanık olabileceğini söyledi.

“Böyle bir şey almadığımızı kim söyleyebilir? Bu tablodaki ana fikir, LGC’yi kesen çok yıllı trend çizgisinin bir ortalama fiyat işlevi görmesidir.”

fwdiprvacaapcjd
kaynak: dave the wave/twitter

Kripto stratejisti grafiğe baktığında, 2026 yılına kadar 260.000 dolara kadar sürdürülebilir bir Bitcoin rallisi öngörüyor.

Mayıs 2021 çöküşünü tahmin etmenin yanı sıra Dave the Wave , Bitcoin’in yaklaşık 43.000 dolardan işlem gördüğü bu yıl Nisan ayında BTC’nin kapitülasyonunu yaklaşık 25.000 ABD Doları olarak nitelendirdi . Her iki durumda da kripto stratejisti LGC modeline güveniyordu.

Dave the Wave, LGC’nin 2018’den beri BTC’nin tepelerini ve diplerini tahmin ettiğini vurguluyor .

“Eh, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 2018’de ilk işe alındığında [muhafazakar oldukları] düşünülüyordu. Bu fiyat, birkaç yıldır bu eğrilerin yüksekliğini ve derinliğini takip ediyor, onları daha az şaşırtıcı kılıyor…. belki de bazıları için hala istenmeyen bir durum.”

Analist, Bitcoin hakkındaki kısa vadeli görünümüne gelince, BTC’nin 25.000 dolarlık hedefine ulaşmaya hazırlandığını söylüyor.

“Yatırımcılar için uzun vadeli alım bölgesinde Bitcoin. Kısa vadeli teknik analist [her zaman daha spekülatif] – 25.000$ hedef.”

telegram 12
fwfoqdoaqaannwt
kaynak: dave the wave/twitter

Yazma sırasında, Bitcoin geçen gün %1’den daha az bir oranda yeşilde 21.442$’a el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!