Bitcoin Haberleri

Popüler Analist, Bitcoin’i (BTC) Tahminini Açıkladı!

Popüler kripto uzmanı, olumsuz haberlerin Bitcoin‘in (BTC) güçlü ivmesine engel olamayacağını ifade etti.

Bitcoin kötü haberden etkilenmiyor

Popüler kripto yatırımcısı Jason Pizzino, Bitcoin ve borsanın olumsuz ekonomik haberlere aldırış etmediğini belirtti.

bitcoin haberleri

Pizzino’ya göre, durgunluk tehlikesi ve banka çöküşlerine rağmen Bitcoin başını yukarıda tutmayı başardı.

“Yaklaşık iki aydır, Bitcoin 25.000 doların üzerinde seyrediyor. Tüm olumsuz haberlere rağmen, piyasaların hiçbir şeyin Bitcoin’i bu yıl 30.000, 40.000 ve belki de 50.000 dolara ulaşmasını engelleyemeyeceğini görüyoruz…

Hatta borsalar da kötü haberleri, temel sorunları, yaklaşan durgunlukları, yüksek faizleri, banka iflaslarını ve yılın yeni fiyat zirvelerini göz ardı ediyor.”

Pizzino’ya göre, piyasa değeri açısından en iyi kripto varlığı indirimli fiyata satın almayı bekleyen yatırımcılar muhtemelen bu fırsatı kaçıracak. Analist, BTC’nin yılın başlarında çok sayıda düşüş sinyaline rağmen ayakta kalmasının, yakında 32.000 ila 42.000 dolar aralığında yer alabileceği anlamına geldiğini belirtiyor.

“Eğer insanlar bu düşük fiyatları bekliyorlarsa, piyasanın bize verdiği mesaj, özellikle çift tepe kırıldıktan sonra bu seviyelerin daha da düşmeyeceğidir.

%50 başarısızlıkla büyük bir makro düşüş sinyaliniz olduğunda, burada 19.500 dolarlık başarısızlık yaşandı ve büyük düşüş haberlerine dayanamadı. Bu, Silikon Vadisi bankası, ardından Credit Suisse, Deutsche Bank ve diğer bankaların bankacılık çöküşüydü.

Bu düşüş sinyali başarısız olduğunda ve üzerine çıkıldığında, büyük ihtimalle yukarı yönlü bir sinyal ve makro bir hareket bekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak ne olabilir? Belki 32.000 dolar, belki 34.000 dolar, belki 42.000 dolarla zirve yaparız, zaman gösterecek.”

BTC, yazının yazıldığı sırada 29.110 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!