Altcoin Haberleri

Popüler Analist Altcoinler Hakkında Uyarıda Bulundu!

Bir stratejist ve trader olan Credible Crypto, Bitcoin (BTC) öncülüğündeki kripto para piyasasındaki ralli sırasında altcoinler konusunda bir uyarıda bulunuyor.

Credible Crypto, altcoinlerin kısa vadede değer kazanacağını ancak, Bitcoin’in ani bir ralli başlatması durumunda, bu dijital varlığın performansının altında kalacaklarını belirtiyor.

“Altcoinlere yatırım yapmanın, özellikle de Bitcoin’i yakalamak için cazip bir fırsat gibi göründüğünün farkındayım. Kısa vadede, altcoinlerin önemli bir değer artışı yaşayacağını düşünüyorum ancak bu sadece kısa vadeli işlemler için geçerli olmalı.

Yaklaşık altı yıldır bu sektördeyim ve bu durumu defalarca gözlemledim. Bitcoin, ani bir yükselişe geçtiğinde, altcoin/BTC çiftlerinin çoğu, insanların tahmin edebileceğinden daha fazla değer kaybediyor.”

Credible Crypto’ya göre, altcoinlerin Bitcoin karşısında düşük performans göstermesi genellikle, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı zaman son bulur.

“Altcoinler, Amerikan doları karşısında iyi bir görünüme sahip ve bazıları kesinlikle yatırıma hazır görünüyor, ancak Bitcoin hala çoğundan daha iyi bir performans sergiliyor. Bu durum bir noktada değişecek. Genellikle, yeni para, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştığında veya hemen sonrasında, geri kalanlara aktarılır.

Bu süre zarfında, dikkat ve likidite, değer kazanmaya devam eden Bitcoin’e yönelecek, ki bu da (şimdilik) odaklanmanız gereken yer.”

Credible Crypto, Bitcoin’in gelecekteki fiyat hareketi hakkında, BTC’nin 32.000 dolar seviyesini hedeflediğini belirtiyor.

“Şimdi, dikkatli olmamız gerektiğini söylediğim yerel tedarik bölgesini [yaklaşık 30.000 $] aştığımıza göre, düşük zaman diliminde yeniden yükselişe geçiyorum.

telegram 12

Eğer bu, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru hızlanan hareketimizin başlangıcıysa, herhangi bir yeniden testte YEŞİL bölgeyi (önceki direnç) korumalıyız.

İlk hedefimiz, 32.000$+.”

alt33
kaynak: credible crypto/twitter

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 30.074 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!