Altcoin Haberleri

Analist Guy, Cardano (ADA) İçin Tahminini Açıkladı!

Popüler bir kripto analisti, ayı piyasası kış uykusuna yatmaya devam ederken Cardano (ADA) blok zincirinin geleceği hakkında fikir veriyor.

Cardano düşmeye devam edecek

Coin Bureau sunucusu analist Guy, ADA’nın değerinin düşmeye devam edeceğini söyledi.

Ancak, akıllı sözleşme platformunun uzun vadeli performansının nihayetinde blok zincirinin planlanan beş geliştirme aşamasını ne kadar başarılı bir şekilde uyguladığına bağlı olduğunu söylüyor.

“ADA, biz gerçek ayı piyasasının dibine ulaşana kadar düşmeye devam edecek olsa da, uzun vadeli performansı nihayetinde Cardano’nun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı.”

cardano haberleri

Guy, blok zincirinin arkasındaki mühendislik şirketi Input-Output Hong Kong’un (IOHK) CEO’su Charles Hoskinson tarafından ortaklaşa kurulan ADA için bir sonraki önemli adımlardan bazılarını özetliyor.

“Cardano’nun beş aşamadan oluşan resmi bir yol haritası var. Şu anda ölçeklemeye, yani hızlı gitmeye odaklanan Basho adlı dördüncü aşamadayız. Basho’da geriye kalan birkaç dönüm noktasından biri, gelecek yıl kullanıma sunulacak olan Hydra adlı bir ölçeklendirme çözümüdür.

Ek kilometre taşları arasında… Midnight gibi çeşitli yan zincirlerin yanı sıra IOHK’nın üzerinde çalıştığı bir EVM [Ethereum Virtual Machine] yan zinciri yer alıyor.”

Cardano’ya göre Basho, “yüksek işlem hacimli uygulamalar için büyümeyi ve benimsemeyi daha iyi desteklemek için Cardano ağının temel performansını” iyileştirmeyi amaçlıyor.

Son aşama, ağ katılımcılarına blockchain projesinin gelecekteki gelişiminde söz hakkı veren bir “oylama ve hazine sistemi” uygulayacak olan Voltaire olarak adlandırılıyor.

telegram 12

Cardano, haber yazılırken 0,300 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %2,9 düştü. ADA, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 $’dan %90’dan fazla düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!