Kripto Para Haberleri

Bitwise CEO’su, Boğa Piyasası “Şu Anda Başlıyor” Çağrısında Bulundu

Bitwise, dünyanın en büyük kripto endeks fonu yöneticisi, CEO’su Matt Hougan’ın öngörüsüne göre, kurumsal yatırımcıların artan ilgisiyle desteklenen çok yıllık bir boğa piyasası eşiğindeyiz.

Bloomberg ile yapılan yeni bir röportajda, Hougan, kripto para birimlerinin değerlerinin düzenleyici denetimlere rağmen etkileyici bir şekilde dayandığını belirtiyor.

Hougan, BlackRock’ın Bitcoin’e (BTC) olan son ilgisinin, yeni boğa piyasası trendinin en belirgin işareti olabileceğini ifade ediyor.

“Kripto para birimlerinin değerleri, geçtiğimiz Kasım ayında FTX skandalının ardından sürekli bir artış gösteriyor. Bu, bir endişe duvarını aşma süreci ve şimdi dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, Bitcoin’in önemini kabul ediyor ve bunun, kurumsal yatırımcıların önümüzdeki beş ila on yıl boyunca sahip olmak isteyeceği bir varlık olduğunu belirtiyor. Bence yeni bir kripto dönemine adım attık. Bunu ‘kripto’nun popüler dönemi’ olarak adlandırıyorum ve bence yeni bir çok yıllık boğa piyasasının başlangıcındayız.”

kripto boğası

CEO, sadece varlık değerlerinin artışını değil, aynı zamanda yeni bir büyüme evresini de öngörüyor. Kripto hisse senetlerinin çiçek açmaya hazır olduğunu ve borsaya yeni giren büyük kripto şirketlerinin bir dalgasını beklediğini belirtiyor.

“Kripto sektöründe, Bitcoin ve diğer kripto varlıkların değerleri arttıkça, kripto altyapı şirketlerinin maddi kazançlarının artacağına inanıyorum. Bu nedenle, halka arzların (ilk halka arzlar) artmasını bekliyorum. Genel olarak, kripto hisse senetlerinin performansı, kripto varlık fiyatlarından daha iyi oldu. Kripto hisse senetleri endeksimiz bu yıl %100’den fazla artış gösterdi, bu yüzden daha fazla büyüme bekliyoruz. Bu sektörün hızla büyüdüğünü göreceğiz, bu da kripto için oldukça heyecan verici.”

Kripto hisse senetleri, dijital varlık piyasalarına veya altta yatan dağıtılmış defter teknolojisine yoğun bir şekilde maruz kalan hisse senetleridir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!