Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Chainlink (LINK) İçin Sırada Ne Var?

Popüler bir kripto analisti, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için 2022’ye doğru gelecekteki fiyat hedeflerini araştırıyor.

“[2017’de] 0.12 dolar civarında başladı ve 0.60 dolar civarında sona erdi. Yaklaşık 5x ya da öylesine. Ertesi yıl %53 düştü, ancak o zamandan beri %521 [2019’da], %539 [2020’de]. Ve sonra bu yıl çok daha mütevazı bir %113 kazanç sağladı.

Analist, LINK’in gelecek yıl 4 kat kazanç elde edebileceğine hâlâ inandığını söylüyor.

“2022’ye girerken iyi bir şans olduğunu düşünüyorum, LINK’in tüm zamanların yeni rekorlarını kıracağını düşünüyorum.

Ben şahsen LINK’in 2022’de mevcut fiyatlardan yaklaşık 4 kat daha fazla olan 100$’a gitmesine şaşırmayacağım.

Chainlink konusunda hala çok ama çok iyimserim, ancak bu yıl ve son 18 ay boyunca birçok kripto para birimine kıyasla [karşılaştırıldığında] düşük performans gösterdiği gerçeğini göz ardı edemezsiniz.”

Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) karşı Chainlink fiyatını belirtiyor. LINK/ETH ticaret çifti hakkında şunları söylüyor:

LINK/ETH değerlendirmesine bakarsanız… 2020 yılının Ağustos ayından bu yana yaklaşık %87 veya %88 düştü.

Bu önemli bir düşüş. LINK’in ETH’ye karşı değerlemesi, 2020 yazında olduğu değere geri dönebilmek için yaklaşık %700 artması gerekecekti.”

Grafik gurusu, LINK/ETH kırılma direncinin Chainlink’i bir sonraki rallisine gönderen katalizör olabileceğini söylüyor.

“2020 Ekim veya Eylül ayından beri [boğa piyasası destek bandının] altında ve defalarca reddedilmeye devam ediyoruz.

Eğer onu kırarsak, bu Chainlink için bir momentum değişiminin işareti olabilir ve ardından potansiyel olarak başka bir güzel ralliye başlayabilir.”

chainlink
Kaynak: Benjamin Cowed/YouTube

Cowen, Chainlink‘e ABD doları cinsinden bakarak sözlerini tamamlıyor, ancak LINK’in ETH ile karşılaştırıldığında en önemli metrik olduğu iddiasında kararlı.

“Bence, bir geri dönüş görmek için LINK için izlenmesi gereken kilit alanlar, elbette, LINK/USD değerlemesinin yaklaşık 25 ila 27 dolar arasında değişen kendi boğa piyasası destek bandının üzerine çıkıp çıkamayacağını görmek olacaktır. .

Ancak daha önemli olan kısım bu değil, [hangisi] LINK/ETH değerlemesi rotaya girebilir mi?

LINK temelde… Ethereum’dan daha risklidir, bu nedenle Ethereum’dan daha iyi performans göstermesini veya en azından bir osilatör olmasını istemeniz mantıklıdır. Tek yaptığı kanamaysa, o zaman daha az ödül için daha fazla risk alıyorsunuz.”

Yazma sırasında, LINK %14.59 düşüşle 20.79$’a düştü.

Altcoin, geçtiğimiz ay sert bir düşüş yaşadı ve 26.81$’a ulaştı ve ardından 17.61$’a düştü ve ardından kısa bir süreliğine tekrar 24$’ın üzerine çıktı.

Chainlink, yıla 12 doların altında başladı ve son aylarda tekrar yükselişe geçmeden önce 20.10 dolara ve nihayetinde 13.88 dolara düşmeden önce mayıs ayında 52.70 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Buna karşılık, Ethereum bir kırılma yılı gördü ve 730 dolardan 422 dolar artarak şu anki değeri olan 3.811 dolara yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!