Altcoin Haberleri

Polygon, Sanatçılar için Mastercard ile İşbirliği Yaptı!

Katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), müzik sanatçılarına yönelik bir Web3 projesi başlatmak üzere kredi kartı devi Mastercard ile işbirliği yapıyor.

Yeni bir şirket basın açıklamasında Mastercard, müzik sanatçılarına Polygon blok zincirinde gelişmek için ihtiyaç duydukları araçları ve sosyal bağlantıları sağlamayı amaçlayan bir program olan Mastercard Artist Accelerator’ı inşa edeceğini söyledi.

“2023 baharında başlayacak olan Mastercard Artist Accelerator, müzisyenler, DJ’ler, prodüktörler gibi gelişmekte olan beş sanatçıyı; dijital ekonomide kendi müzikal yollarını çizmek için araçlar, beceriler ve erişim ile hazırlayacak. Sanatçılar özel etkinliklere, müzik yayınlarına ve daha fazlasına özel erişim elde edecekler.

Türünün ilk örneği olan bir müfredat, sanatçılara NFT’ler basmak, sanal dünyalarda kendilerini temsil etmek ve ilgili bir topluluk oluşturmak gibi Web3 deneyimleri aracılığıyla markalarını nasıl oluşturacaklarını ve sahipleneceklerini öğretecek.”

polygon haberleri

Polygon ve Mastercard ortaklığı Web3 kullanımını arttıracak

Program, hem sanal hem de gerçek hayatta sahne arkası geçiş kartı olarak işlev gören özel bir NFT olan Mastercard Music Pass’i içereceğinden hayranlara da hitap edecek.

“Yaratıcıların bir araya gelip müzik topluluklarını büyütebilecekleri bir alan olarak tasarlanan Mastercard Artist Accelerator, hayranları da masada bir koltuk sahibi olmaya davet ediyor. Sınırlı sayıda üretilen bir NFT olan Mastercard Music Pass, sahiplerine özel Web3 müzik eğitim materyallerine, işbirliklerimiz aracılığıyla benzersiz kaynaklara, gerçek hayatta ve metaverse’de paha biçilmez deneyimlere erişim sağlayacak.”

Polygon Studios CEO’su Ryan Wyatt basın açıklamasında MATIC ve Mastercard arasındaki ortaklığın halkın Web3’e maruz kalmasını artırmanın bir yolu olduğunu söyledi.

“Mastercard Artist Accelerator sadece bu yeni alanı benimseyen markaların gücünü göstermekle kalmıyor, aynı zamanda tüketicileri nasıl katılacakları konusunda eğitebilecek araçlar da sağlıyor. Bu, Web3’ün faydalarını daha fazla insana açma yolunda atılmış önemli bir adımdır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!