Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Kripto Balinası, MASK’ın Fiyatını Yükseltti!

Lookonchain adlı blok zinciri takip platformuna göre, Pazartesi günü bir kripto balinası‘nın Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin’in fiyatını yükselttiği düşünülüyor.

Kripto’ya Yeni Soluk

MASK adlı proje, Web3 özelliklerini Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına getirmeyi hedefliyor. Pazartesi günü, bu altcoin 3,26 $ seviyesinde işlem görüyordu ve daha sonra %29’dan fazla bir artışla 4,21 $’a kadar yükseldi.

Ancak şu anda piyasa değerine göre 153. sırada olan bu kripto varlık, biraz geri çekilerek 3,74 $ seviyesinde işlem görüyor.

Blok zinciri takip platformu Lookonchain, Pazartesi günü bir balinanın kripto borsaları Binance, OKX, KuCoin ve Huobi’den yaklaşık 14,8 milyon dolar değerinde 3,6 milyon MASK çektiğini duyurdu.

“Bu adresin MASK’ın fiyatını yükseltiyor olması muhtemeldir. ‘0xEf7C’ adresinin tarihsel transfer giriş ve çıkışlarını analiz ettik ve birçok durumda transfer girişinin MASK fiyatında bir artışa yol açacağını ve transfer çıkışının MASK fiyatının düşmesine neden olacağını gördük.”

mask analiz
kaynak : lookonchain/twitter

Lookonchain blok zinciri takip platformu, bir balinanın Güney Kore kripto borsası Upbit’ten 0.5 ETH gaz ücreti çektiğini ve Upbit’in bu hafta MASK için alım satım desteği sunacağını açıkladı. Lookonchain, balinanın MASK’ını Upbit’e aktararak satış yapabileceğini tahmin ediyor.

MASK, 2023 yılının başından bu yana yaklaşık %79 oranında artış gösterdi, ancak Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41,45 $’dan %90’dan fazla düşüş yaşadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!