Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Binance, Sessiz Sedasız Bu Altcoin’i Listeledi!

Kripto para piyasasında en büyük işlem hacmine sahip olan Binance, merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe daha az bilinen bir altcoin için yeni alım-satım desteğini devreye aldı.

Binance, RDNT’yi Listeledi

Binance, Radiant Capital’i (RDNT) kripto para birimleri için özelleştirilmiş bir ticaret platformu olan “İnovasyon Bölgesi”ne ekledi, bu alanda değeri hızlıca değişebilen dijital varlıklar işlem görmektedir.

Radiant, “kullanıcıların herhangi bir önemli varlığı ana blokzincire yatırabildiği ve çoklu zincir desteği sağlayan farklı varlıkları ödünç alabildiği, sektördeki ilk çapraz zincirli para piyasası olma hedefini taşıyor” ifadesini kullandı.

radiant capital rdnt

Kripto izleyicisi DeFi Llama verilerine göre, Radiant V2 şu an itibariyle 164,09 milyon dolarlık toplam kilitli değeri (TVL) ile tüm DeFi protokollerinde 58. pozisyonda bulunmaktadır. Projenin TVL değeri, son 24 saat içinde %14’ten fazla ve geçtiğimiz hafta içinde %38’den fazla yükselmiştir.

Bir blockchain’in toplam kilitli değeri (TVL), akıllı kontratlarında bulunan toplam sermayeyi ifade eder. TVL, ağda kilitli olan teminat miktarının, varlıkların şu anki değeri ile çarpılması sonucu elde edilir.

Radiant Capital’in token’i RDNT, yazının kaleme alındığı sırada 0,383 dolar değerindedir. Piyasa değeri açısından 355. konumda bulunan bu dijital varlık, son 24 saat içinde %9,6, geçen hafta %6,7 ve son 30 gün içinde %26’nın üzerinde değer kazanmıştır. RDNT ayrıca 2023 yılı başından itibaren %843’ün üzerinde bir artış göstermiştir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!