Altcoin Haberleri

Ethereum Balinaları Kısa Sürede 422.000.000 Dolarlık Shiba Inu Biriktirdi!

Yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinalarının Shiba Inu (SHIB) varlıklarının bir haftadan kısa bir süre içinde yüz milyonlarca dolar arttığını ortaya koyuyor.

Balina araştırma platformu WhaleStats’a göre, en büyük 1.000 ETH balinası 17 Ocak’tan bu yana 422 milyon dolar değerinde meme varlığını yuttu.

Daha önce, aynı balinaların yaklaşık 168 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip olduğu, yani Dogecoin (DOGE) rakibindeki varlıklarını sadece dört gün içinde %151 gibi şaşırtıcı bir oranda artırdıkları bildirilmişti.

shiba inu haberleri

Shiba Inu en çok tutulan dijital varlık olarak belirtildi

WhaleStats’a göre Shiba Inu’nun birikim çılgınlığı; ETH, Tether (USDT), USD Coin (USDC) hariç ilk 1.000 ETH balinası tarafından en çok tutulan dijital varlık olarak sıralanıyor.

Bu haberin yazıldığı sırada, yatırımcı grubundaki SHIB varlıklarının toplamı 584 milyon doları buluyordu.

Yüksek net değerli yatırımcılar tarafından tutulan diğer dijital varlıklar arasında 65 milyon dolar değerinde oracle sağlayıcısı Chainlink (LINK), merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) ve deflasyonist kripto BIT’in her birinde; 58 milyon dolar ve 55 milyon dolar değerinde birlikte çalışabilir blockchain Quant (QNT) yer alıyor.

Shiba Inu etrafında yoğunlaşan balina aktivitesi, 17 Ocak’ta 0,00001045$’dan 0,00001210$’lık zirveye ulaşan meme tokeninin fiyatını etkilemiş olabilir. SHIB o zamandan beri yükselmeye devam etti ve bu haberin yazıldığı sırada 0,00001226 dolardan işlem görüyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

SHIB’nin balina birikimi, ekosistem DOGE rakibi için önerilen bir katman-2 olan Shibarium’un beta sürümüne hazırlanırken ortaya çıkıyor.

Protokol, Polygon (Matic), Arbitrum ve Optimism’e (OP) benzer şekilde Ethereum üzerine inşa edilmiş bir katman-2 ağı olacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!