Altcoin Haberleri

On-Chain Analizine Göre Ethereum Balinaları 3 Metaverse Projesine ve 2 Ethereum Altcoine Yükleniyor!

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, kripto pazarları iyileşme belirtileri gösterdikçe üç metaverse altcoine yükleniyor.

Blockchain takipçisi WhaleStats’a göre, stabilcoinler ve ETH dışında, oyna-kazan blockchain oyun platformu Gala (GALA), Pazar günü en büyük 100 Ethereum cüzdanı için en büyük hedefti .

En iyi 100 ETH adresi, bu hafta sonu 24 saatlik bir süre içinde ortalama 3.287 $ değerinde GALA jetonu satın aldı.

En iyi 100 ETH balinası ayrıca, Axie Infinity (AXS) ekosisteminde ödüller kazanmak ve çevrimiçi savaş oyununda yaratıklar satın almak için kullanılan bir simge olan Smooth Love Potion’ı (SLP)  da hedef aldı. Balinalar ortalama 1.879 dolar değerinde SLP satın aldı.

Ek olarak, balinalar ayrıca oyna-kazan metaverse oyunu The Sandbox (SAND) için ortalama 130 $ değerinde yerel jeton satın aldı. Sandbox son zamanlarda ABD kripto borsası devi Coinbase tarafından listelenme duyurusu üzerine toplanıyor.

En iyi 100 Ethereum cüzdanı, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek için merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound (COMP) için ortalama 645 dolar değerinde yerel token ve kripto para birimleri için bir servet yönetimi platformu olan SwissBorg için yerel token olan 107 dolar değerinde CHSB satın aldı.

ethereum
kaynak: whalestats

Genel kripto piyasası değeri son 24 saatte %7’den fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!