Altcoin Haberleri

Notcoin Fiyatı Son 24 Saat İçinde %12 Artarak 0,01957 Dolara Ulaştı!

Telegram tabanlı TON blok zinciri oyunlarından Notcoin (NOT), son 24 saat içinde fiyatında %12 artışla 0,01957 dolara ulaştı. Bu yazının yazıldığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre NOT’un 24 saatlik işlem hacmi 823 milyon doları aştı ve toplam piyasa değeri de %12’lik bir artışla 2 milyar doların üzerine çıktı.

Notcoin’in Son Yükselişi Neden Kaynaklanıyor?

Notcoin’in son yükselişi, Notcoin ekibinin kullanıcı katılımında büyük bir artışa yol açacağı ve kullanıcı etkileşimini daha da artırmak için yeni teşvikler sunacağı bir duyurunun ardından gerçekleşti.

notcoinin son yukselisi neden kaynaklaniyor

9 Haziran tarihli bir duyuruda Notcoin ekibi, dünya çapında 40 milyon kullanıcıya ulaşma başarısını kutladı. Ekip ayrıca “Kaşifler” olarak adlandırılan kullanıcıların 20 kampanyadan 1,5 milyon ABD dolarının üzerinde kazanç elde ettiğini de paylaştı.

Notcoin, mayıs ayında oyuncuların pasif olarak kripto token ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir görev türü olan “Keşfet”i tanıtmıştı. Bu “kazanç görevleri”, oyuncuların tek seferlik bir ödül yerine pasif olarak DEĞİL token kazanmalarına olanak tanıdığı için önceki görevlerden farklıdır.

Keşfet Özelliği ve Gelecek Planları

Keşfet özelliği hala beta aşamasında olsa da Notcoin ekibi, otomatik kampanyalar başlatıldığında kampanyalarda ve ayda kazanılan Notcoinlerde on kat artış bekliyor.

Gelecek planlarını daha da detaylandıran Notcoin, çeşitli ek özellikler ve teşvikler duyurdu. Bunlar arasında yeni kullanıcılar için seviyelerin getirilmesi ve kullanıcıların yönlendirdikleri arkadaşlarının kazancının belirli bir yüzdesini kazanabilecekleri bir yönlendirme sistemi yer alıyor.

Gold ve Platinum kullanıcıları ayrıca üst düzey token lansmanlarına özel erişim elde edecek. En yüksek seviye olan Platinum, ödül olarak en fazla NOT tokenını sağlar.

Ek olarak, “Kampanyaları keşfet” otomasyonu, projelerin kendi kampanyalarını başlatmalarına olanak tanıyacak ve bu da kullanıcı katılımında ve ödüllerde genel bir artışa yol açacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan içerikler tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!