Altcoin HaberleriWeb 3.0 Haberleri

Microsoft ile Sürpriz Ortaklık, Web3 Kripto Projesine %80’lik Bir Artış Getirdi!

Web3 ekonomisine yeni bir ivme kazandırmayı hedefleyen bir kripto para birimi, büyük teknoloji şirketi Microsoft ile yaptığı beklenmedik ortaklık açıklamasının ardından büyük bir değer artışı yaşadı.

Microsoft x Ankr Network Ortaklığı

Ankr Network (ANKR) adlı blockchain altyapı projesi, Microsoft ile kurumsal düğüm hizmetleri sunmak için yapacağı ortaklık açıklamasının hemen ardından son 24 saatte %80 oranında değer kazandı.

“Ankr Network’ün Web3 altyapı çözümleri, Microsoft ile iş birliği yaparak inşaatçılar, uygulamalar ve kullanıcıları en yeni internet katmanına bağlamak için uzmanlığımızı kullanmamıza olanak sağlıyor.”

Ankr Network ve Microsoft arasındaki ortaklık, işletmelerin blockchain verilerine kolayca erişmesini sağlayan düğüm barındırma hizmetleri sunacak. Bu hizmetler, Microsoft Azure pazarında kullanılabilir olacak ve müşterilere kurumsal düzeyde blockchain düğümleri başlatma, veri sorgulama optimizasyonu ve düğüm performansının izlenmesi imkanı sağlayacak.

microsoft ankr kriptoup

Ankr Network ve Microsoft arasındaki ortaklık, Ankr’ın blockchain altyapı yeniliklerini Microsoft’un bulut hizmetleriyle birleştirmeyi amaçlıyor.

Microsoft’un Yapay Zeka ve Gelişen Teknolojiler Genel Müdürü Rashmi Misra, ortaklığa dair şunları söylüyor:

“Web3’ün gerçek dünyadaki iş zorluklarını çözmeye nasıl yardımcı olabileceğini keşfeden birçok geliştirici ve kuruluş var. Ankr ile yaptığımız ortaklık sayesinde, bu kuruluşlar blok zinciri verilerine güvenilir, ölçeklenebilir ve güvenli bir şekilde erişebilecekler. Ankr ile birlikte, bir sonraki büyük merkezi olmayan uygulamayı (DApp) inşa eden bir geliştirici ya da Web3’ü keşfeden köklü bir kuruluş olun, güçlü bir Web3 altyapı katmanı oluşturuyoruz.”

Ankr Network’un CEO’su ve kurucu ortağı olan Chandler Song, ortaklıklarıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ortaklığımız, blockchain altyapısını hızla büyüyen bir dijital ekonomi sektörüne taşımak için kritik bir adım oldu. Bu, Ankr için büyük bir kilometre taşı ve merkezi olmayan ağın, web sistemlerinin her katmanında önemli paydaşlarla bütünleşme konusundaki ilerlemesini gösteren önemli bir gösterge. Sonuç olarak, yeni Web3 projelerinden blockchain tabanlı uygulamalar ve büyük işletmelerin giriş yaptığı verimli bir dönemin başlangıcını göreceğiz.”

Ankr, bu yazı yazılırken %54’lük günlük artışla 0.053 $ değerinde ve son iki hafta içinde %83’lük bir artış yaşadı. Projenin blockchain tabanlı web sitesine göre, Ankr Network’ün temel amacı, Web3 teknolojisini herkes için erişilebilir hale getirmektir. Ankr, blok zinciri altyapısı ve dağıtılmış bilgi işlem teknolojileri sunarak, hem bireysel kullanıcılar hem de büyük kuruluşlar için düğüm barındırma hizmetleri sağlamaktadır.

Bu hizmetler, blok zinciri verilerine kolay erişim, yüksek ölçeklenebilirlik ve güvenliği garanti etmektedir. Ankr Network’ün yüksek performansı ve güvenilirliği, Web3 teknolojisi ile ilgilenen geliştiricilerin ve kuruluşların ilgisini çekmekte ve yeni nesil merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) inşa edilmesine imkan tanımaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!