Altcoin Haberleri

Andre Cronje, Fantom’un %103’lük Yükselişinin Ardından Duyuru Yaptı!

Fantom (FTM) kurucu ortağı Andre Cronje, FTM yeni yıldan bu yana yüksekten uçmaya devam ederken akıllı sözleşme platformunun topluluğunu güncelliyor.

Cronje, Twitter takipçilerine Ethereum (ETH) rakibinin ekosistemini ilerletirken kimsenin herhangi bir duyuru veya açıklama beklememesi gerektiğini söyledi.

“Beklenti yönetimi önemlidir, vurgulamak istiyorum

HIÇBIR DUYURU YA DA AÇIKLAMA OLMAYACAK.

Hayır bu ters psikoloji değil, ciddiyim. Artık duyurulara odaklanmıyoruz, sadece ilerlemeyi tartışıyoruz.”

Bu haberin yazıldığı sırada Fantom, yılın başındaki 0,198$’lık düşük seviyesine kıyasla %103’ten fazla bir artışla 0,403$’dan işlem görüyor. FTM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

fantom haberleri

Fantom, 2022’de büyük işlem büyümleri yaşadı

Projenin arkasındaki geliştirme kuruluşu olan Fantom Vakfı, kısa süre önce 2022’deki büyük işlem büyümesi de dahil olmak üzere önemli başarılarını tartıştı.

“2022 boyunca FTM ağı günlük ortalama 500 bin – 1 milyon işlem gerçekleştirdi ki bu 2021’e kıyasla çok büyük ve tutarlı bir fark.”

Vakıf ayrıca Fantom ağında faaliyet gösteren merkezi olmayan uygulamaların (DApp) sayısında da bir artış olduğunu söyledi.

“2022’de Fantom’da birçok heyecan verici DApp ve projenin başlatıldığını gördük. 1inch, Premia ve UniDex gibi uygulamalar; ister basit takaslar ister türevlerden yararlanma olsun, kullanıcıların mali durumlarını kendi kendilerine kontrol etmelerini sağladı.”

Vakıf, ağa daha fazla DApp çekmek için gaz sübvansiyonları ve diğer teşvikler sunmayı planladığını söyledi.

“Temel önceliklerimizden biri, güçlü DApp ekiplerine DApp’ları tarafından kullanılan gaza dayalı gelir paylaşımı yoluyla sürdürülebilir bir gelir sağlayacak olan gazdan para kazanmadır.”

Geçtiğimiz ay Cronje; Fantom ekibine gönderdiği, 2023 yılında projenin öncelikli odak noktasının geliştiricilerin DApp’ler oluşturmasını ve ekosistemi geliştirmesini kolaylaştırmak olduğunu vurgulayan bir iç mektup yayınladı.

“Önümüzdeki 12 ay boyunca genel hedefimiz; DApp geliştiricilerinin sürdürülebilir işletmeler kurmaları için bir ortam yaratırken, kendimizi diğer katman 1 çözümlerinden farklılaştırmak olacaktır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!