Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bu Altcoini Sepetine Eklediğini Duyurdu!

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, bir haftadan kısa bir süre içinde %850’den fazla patlayan radarın altında bir altcoin sepetine eklediğini açıkladı.

Analist The Crypto Dog, kazanılacak yeni bir kripto para birimi olan Sweat Economy’ye (SWEAT) yüklediğini söylüyor.

Sweat Economy’nin teknik incelemesine göre kripto varlığı, her yeni SWEAT’i basmak için kademeli olarak daha fazla adım gerektirerek, diğer kazan-kazan tokenlerinden farklı kılıyor.

“Dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirme vizyonumuza ulaşmak için SWEAT’i zamanla basmak daha zor olacak. Bu, yalnızca kullanıcıları hemen harekete geçmeye teşvik etmekle kalmaz – hareketleri bugün yarından daha fazla SWEAT ürettiğinden – model giderek artan marjinal üretim maliyetini temsil ettiğinden SWEAT’ın faydasını korur.”

Teknik bir bakış açısıyla The Crypto Dog, SWEAT’in 0,55 dolarlık kilit direnç alanının üzerinde işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor. Kripto stratejisti ayrıca SWEAT’in potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydedebileceğini tahmin ediyor.

“Hızlı SWEAT güncellemesi: ivmeyi alamadık. Ama umursadığımızı sanmıyorum. Ter, neredeyse tüm diğer madeni paralardan daha iyi performans göstererek yukarı doğru yürümeye devam etti. Günde +%20.

Cennete mi gidecek? Tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %25 uzaktayız. Makul bir şekilde aşıyoruz ve sağa ve sola koşuyoruz.”

Yazma sırasında SWEAT, gün içinde yaklaşık %26 artışla 0.067 $’dan ve 13 Eylül’deki 0,007 $’lık fiyatından %857’nin üzerinde işlem görüyor. SWEAT, 14 Eylül’de tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.087$’ı bastı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!