Ethereum Haberleri

Matt Hougan’a Göre Ethereum, Dünyanın En Sıradışı Yatırım Fırsatlarından Biri!

Bitwise’ın Üst Yöneticisi Matt Hougan, Ethereum’un (ETH) ve Bitcoin (BTC) karşısında daha cazip bir yatırım potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor.

Hougan, Ethereum‘un kripto evreninde en çarpıcı yatırım potansiyelini barındırdığını vurguluyor.

“Ethereum, finans dünyasıyla birlikte yaratıcılık alanının büyük bir kısmının işleyişini dönüştürebilen devrim niteliğinde bir bilgi işlem ağıdır…

Ethereum’un değeri, onun nakdi gelirlerle nasıl kucaklaştığına dayanır. Bu, birçok diğer kripto varlıktan ayrıştığı bir yönüdür.

Ethereum ağına ne kadar fazla kullanıcı dahil olursa, bu blockchain’den elde edilen gelir de o kadar artar. Bu kazanç, ETH sahiplerine kripto bazlı gelirler ve temettüler şeklinde geri döner.”

ethereum haberleri

ABD’nin önde gelen kripto endeks fonu lideri olan Bitwise CIO’su Hougan, Ethereum’un kripto evreninde en büyük uygulama ve geliştirici kitlesini ağırladığını belirtiyor. Ayrıca, büyük ölçekli şirketlerin Ethereum blockchain’ini platform olarak nasıl kullandığını öne sürüyor.

“Bazı öne çıkan örnekler: 1) Nike, Ethereum üzerinden son yıllarda 200 milyon dolarlık dijital satış gerçekleştirdi; 2) PayPal, Ethereum tabanlı bir ödeme yöntemi sunmaya başladı; 3) Goldman Sachs, Ethereum üzerinde 100 milyon dolar değerinde bir tahvil oluşturdu.

Bu işlem, standart beş gün yerine sadece birkaç dakikada tamamlandı.”

Hougan’ın son değerlendirmesinde, Ethereum’un tokenleştirilmiş gerçek dünya varlıklarına ev sahipliği yapma konusunda kripto alanında en iyi konumda olduğunu savunuyor.

ETH’nin fiyatı, makale yazılırken 1.652 dolar seviyesinde. Piyasa değeri açısından ikinci sırada olan bu kripto varlık, son 24 saatte %3’ün üzerinde bir değer kaybı yaşadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!