Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Bitcoin ve Ethereum Balinaları 743.000.000 Dolarlık Kripto Taşıdı!

BTC 23.000 $’ın üzerinde seyrederken, üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası kripto yatırımcıları arasında baş döndürüyor.

Balinalar toplamda, sadece üç işlemde 743 milyon dolarlık şaşırtıcı bir kripto taşıdı.

Cuma günü ilk hamleyi yapan bir Bitcoin balinası, bilinmeyen bir cüzdandan diğerine 311 milyon dolar değerinde 13.369 BTC gönderdi.

BitInfoCharts’a göre kripto işlemi, kayıtlardaki en büyük 65. Bitcoin cüzdanından geldi ve oraya ulaştı.

Hafta sonu geldiğinde, bir Ethereum balinası ortaya çıktı ve bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana 309 milyon dolar değerinde 186.009 ETH taşıdı.

Birkaç saat sonra Whale Alert, kripto borsası Gate.io’dan bilinmeyen bir cüzdana 123 milyon dolar değerinde 5.278 BTC gönderen ikinci bir Bitcoin balinasını takip etti.

bitcoin haberleri

Bitcoin ve ETH taşıma işlemleri yeni bir satın alma işlemini temsil ediyor

Bu işlem, bir yatırımcının fonlarını borsadan çıkarıp soğuk bir cüzdana aktarmasıyla gerçekleşen yeni bir satın alma işlemini temsil ediyor olabilir. Ayrıca bir kişinin güvenlik amacıyla mevcut fonlarını soğuk depoya taşımaya karar vermesini de temsil edebilir.

Önemli bir dalgalanma döneminin ardından, Bitcoin son 24 saat içinde nispeten sessiz kaldı. Yayımlandığı sırada BTC son günde %0,5 düşüşle 23.305 $ seviyesindeydi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Ethereum son 24 saatte %0,1 artışla 1.664 seviyesinde. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!