Kripto Para Haberleri

Flare ve Avascan’dan Ortaklık: Yeni Flarescan Explorer’ın Lansmanı!

Flare, yüksek kaliteli verilere erişim sağlayan katman 1 bir platform olarak, Flarescan blockchain araştırmacısını sunabilmek için Avascan Block Explorer ile güçlerini birleştirdi.

Flare ve Avascan’dan Ortak Girişim

Flarescan, flarescan.com ve Routescan blok araştırmacısı platformu aracılığıyla kullanıcılara ve yazılımcılara üstün ve kullanıcı odaklı bir deneyim sunma vaadinde bulunuyor.

Flare ve Songbird ana ağlarına, ayrıca Coston ve Coston2 test ağlarına entegre olan Flarescan; geniş bir veri setine erişim sunarak C-Zinciri aktivitelerini, adres geçmişlerini, işlem hareketlerini ve ağda bulunan tokenları kapsar.

flare

Flarescan, yazılımcılara C-Zinciri’ne, yani blockchain aktivite katmanına, ve P-Zinciri’ne, yani token stake katmanına, erişim imkanı tanıyor. Platform, tüm Flare ağı istatistiklerini veya bireysel işlem verilerini görsel bir formatla sunar.

Doğrulanmış ve doğrulanmamış sözleşmeler arasındaki farkı belirtmek için özel bir doğrulama işareti prosedürü kullanarak, Flare kullanıcılarına daha güvenilir bir veri kümesi sunar.

Flare’in CEO’su Hugo Philion, şunları belirtti:

“Flare, kaliteli bir geliştirme deneyimi sunma hedefindedir ve blok araştırmacısı bu vizyonun kritik bir bileşenidir. Flarescan, kolay erişimle birlikte yazılımcılara derinlemesine analizler sunacak.”

Flarescan’ın Yol Haritas

Flarescan, 16 Ekim’de C-Chain temel desteği ve canlı stake analitiği ile birlikte P-Chain için ilk destekle yola çıkacak.

Kasım ayı sonunda ek P-Zinciri desteği ve tarih bazlı stake analizi eklenecek. Ayrıca, yazılımcıların belirli bir API aracılığıyla Flarescan‘ı kendi uygulamalarına entegre etmelerine de imkan tanınacak.

Avascan’dan Giacomo Barbieri, şöyle konuştu:

“Flarescan, Avascan’ın blockchain yazılımcılarına sürekli geliştirilmiş özellikler, hız ve deneyim sunma taahhüdünün bir parçasıdır.”

Flarescan’ın lansmanı, Flare ağının Google Cloud ile önceki entegrasyonunun hemen sonrasında geldi.

Bu yenilikler, yazılımcıların Flare tabanlı uygulamaları keşfetmelerini, oluşturmalarını ve yayınlamalarını daha da kolaylaştıracak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!