Altcoin Haberleri

Mark Yusko, Avalanche’in (AVAX) 50 Katına Çıkabileceğini Söyledi!

Morgan Creek Capital CIO’su Mark Yusko, Avalanche’in (AVAX) büyük bir yükselişe geçme ve bir sonraki döngüde kripto piyasasının geri kalanından daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Paul Barron ile yaptığı yeni bir röportajda kripto uzmanı, Bitcoin (BTC) ve genel dijital varlık piyasası başarılı olduğu sürece akıllı sözleşme platformunun bir sonraki boğa piyasası döngüsünde 50 kat artabileceğini söyledi.

“Bu ekosisteme yatırım yapmanın anahtarı çeşitlendirmedir. Tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymayın. Bitcoin’de büyük bir paya sahip olmak istiyorsanız, tamam. Ama düşünecek olursanız eğer Bitcoin hepimizin düşündüğü kadar başarılı olursa, en iyi performans gösteren Bitcoin olmayacaktır. Sırf en büyük olduğu için. Bu sadece büyük sayılar kanunu. Bugün 400 milyar $’dan 4 trilyon $’a çıksanız bile bu 10 katına çıkmaz. Ethereum neredeyse 200 milyar dolar eğer 4 trilyon dolara ulaşırsa bu neredeyse iki katı demek.

Ancak AVAX gerçekten ara katman haline gelirse ya da Ethereum’u birbirine bağlayan bir köprü haline gelirse… belki 50 katına çıkabilir.”

Avalanche bu haberin yazıldığı sırada 18,02$’dan işlem görüyor; bu da yılın başındaki değerine kıyasla %68’den fazla bir artış anlamına geliyor. Piyasa değeri 5,7 milyar dolar olan AVAX, en büyük 17. kripto varlık konumunda. AVAX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

avax haberleri

Yusko ayrıca kriptonun gelecekteki potansiyel altyapısı ile İnternet Protokolü (IP), İletim Kontrol Protokolü/İnternet Protokolü (TCP/IP), Dosya Aktarım Protokolü (FTP), Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP), Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) ve World Wide Web (WWW) gibi internet altyapısı arasında bir benzetme yapıyor.

Bu karşılaştırma, bu blok zinciri projelerinin değişken piyasalarda hayatta kalacağını ve kripto alanında önemli bir faydaya sahip olacağını düşünmesinin bir nedenidir.

“Web3’ün üstünde… Bitcoin’in temel katman, Filecoin’in FTP, Ethereum’un WWW ve Cosmos, Polkadot, Avalanche’ın SMTP, HTTP, hangileri olduğunu bilmiyorum olduğunu iddia edebilirim. Yani sonuçta beş ya da altı tane var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!