Bitcoin AnalizleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) Dip Sinyali Verdiğini Söyledi!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, zincir üstü önemli bir göstergenin Bitcoin (BTC) için döngüsel bir dibe işaret ettiğini söylüyor.

Bitcoin İçin Dip Göstergesi

Kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in kar ve zarar metriğindeki arz yüzdesinin, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı için tarihi bir dip işareti gösterdiğini söyledi.

İlgili Yazı: Usta Analist Capo, Bitcoin ve Cardano İçin Yeni Fiyat Hedefini Açıkladı!

Cowen şu ifadeleri kullandı,

“En sevdiğim on-chain göstergelerinden biri, kar ve zararda BTC arz yüzdesidir.

Fark edeceğiniz şey, ayı piyasalarında ve boğa piyasalarında net bir gelgit olduğu…

Fark edebileceğiniz şey, ayı piyasası boyunca belirli bir noktada kesişme eğiliminde oldukları ve aslında, her tek ayı piyasasında, kar ve zararda BTC [yüzdesi] arzının kesiştiğidir. Burada 2011’de, 2014’te, 2015’te, 2018’de ve 2019’da ve 2022’nin sonlarında buradan tekrar geçmeye başlıyorlar.”

bitcoin haberleri
kaynak: benjamin cowen/youtube

Cowen, 30 günlük hareketli ortalamayı BTC’nin kar ve zarardaki arz yüzdesine uygularken, genellikle bir fiyat tabanının habercisi olan tarihsel bir model gösterdiğini söylemeye devam ediyor.

“[30 günlük] hareketli ortalamayı [Bitcoin’in kar ve zarardaki arz yüzdesine] uygularsanız… fark edeceğiniz şey, tarihsel olarak, her zaman dip gelmeden önce kesiştikleridir. ”

Bitcoin, son 24 saat içinde %3,50’nin üzerinde bir düşüş yaşarken bu haber yazılırken 16.114 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!