Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) için ‘Max Pain’ Senaryosunu Açıkladı!

Ünlü Analist, Bitcoin‘in (BTC) 2018 ayı piyasasının en düşük noktasını belirleyen, hem boğaları hem de ayıları tasfiye edecek bir senaryoyu öngörüyor, bu da kripto para biriminin bir sonraki yükseliş döngüsünün başlamasından önce gerçekleşecek.

Analizci Bluntz, 223.400 Twitter takipçisine, Bitcoin’in yıllık en yüksek seviyesi olan 31.500 doların üzerine çıkıp ardından sadece 29.500ara dol düşerek bir boğa tuzağı oluşturabileceğini belirtti.

Bluntz’a göre, Bitcoin’in 29.500 dolara düşmesi, geri çekilmenin ardından yükseliş trendinin bir sonraki aşamasına başlamasını beklediği için muhtemelen bir ayı tuzağı olacak.

“Bu senaryoda, BTC’nin en zorlu hareketi, gerçek yükseliş başlamadan önce 31.500 doların en yüksek ve ardından 29.500 doların en düşük seviyesini görmek olacak. Bu, mümkün olduğunca çok kişiyi etkileyecek.”

grf44
Kaynak: Bluntz/Twitter

Yazı yazılırken, Bitcoin 30.834 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti, Ethereum’a (ETH) da dikkat çekiyor, özellikle Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı yükseliş sinyalleri verdiğini belirtiyor. Bluntz’a göre, ETH/BTC’nin yükseliş yapısı, Ethereum – USD çiftinin muhtemelen küçük düzeltmelerle yükselişe geçeceğini gösteriyor.

“ETH/BTC’de dört saatlik bir grafikte son derece yükseliş gösteren bir yapı var. Hem yüksek hem de düşük seviyeleri taradıktan sonra.

USD çiftinin daha fazla düşeceğini düşünmüştüm, ancak ETH/BTC çiftindeki bu yapıyla belki de çok az bir düşüşle yükselişe geçebiliriz.”

grf764
Kaynak: Bluntz/Twitter

Yazı yazılırken Ethereum 941.1 dolar değerinde.

Bluntz ayrıca Ethereum’un rakibi Solana’yı (SOL) da takip ediyor. Solana’nın önümüzdeki günlerde 18 dolara düşüp ardından 24 dolara yükselmesini bekliyor.

“Bu hafta SOL’da uzun vadeli yatırımlar yapmayı düşünüyorum.”

grf88
Kaynak: Bluntz/Twitter

Yazı yazılırken, SOL 19.23 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!