Altcoin Haberleri

Kripto Stratejisti, Ethereum Tabanlı Değişim Protokolü için Büyük Fiyat Hedefleri Belirledi!

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, bir Ethereum tabanlı merkezi olmayan değişim (DEX) protokolünü izliyor ve yukarı doğru fiyat hedefleri belirliyor.

Eight Global için yeni bir blog yazısında Van de Poppe, Injective Protocol’ün (INJ) ana direnç noktasını birçok kez test ettiğini ve söz konusu tedarik alanını daha zayıf ve kırılmalara daha yatkın hale getirdiğini söylüyor.

“Tablonun kendisi açıklayıcı, çünkü Enjektif Protokolün aşması gereken direnç bölgesini gösteriyor. Bu şekilde, 2 dolar civarındaki alan kırılması için hayati bir alan ve eğer çatlarsa 3 dolara doğru büyük bir boşluk açılıyor.

Neden bu kadar önemli bir koşu şansı var? Basit. INJ fiyatı Mayıs ayından bu yana yatay hareket ediyor; bu nedenle, mevcut duyarlılık göz önüne alındığında, kitle varlığı ve kriptodaki her şeyi açığa çıkarıyor. 2 dolarda görebileceğimiz yüksek aralığın dışına çıktığında, koparma tüccarları varlığı satın almak için adım attığında muhtemelen hızlanacaktır.

Yine de, şortlar likidasyona giriyor veya durduruluyor (uzun vadeli işlemlerle kapatılıyor) ve fiyat hareketinde 3 dolara doğru büyük bir boşluk var, bu da %50’ye yakın önemli bir koşunun köşede olduğu anlamına geliyor.”

seri120 kriptoup
Kaynak: Eight Global

Analistin 3$’lık en yüksek hedefi şu anda INJ’nin şu anki fiyatı olan 1,94$’dan %54 uzakta.

Diğer kripto analisti Altcoin Sherpa geçen hafta, 2.20 $ aralığını hedeflemeden önce INJ için 1.70 $ seviyesine yakın bir giriş noktası hedeflediğini söyledi.

“INJ: bu pazarda güç satın alın. Geldiği yerde bir sonraki dalışı alacağım ve bu konuda rahat hissedeceğim. Muhtemelen 1 doların ortasında.”

seri119 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!