Altcoin Haberleri

Macro Guru Raoul Pal, Cardano’ya Sahip Olduğunu Açıkladı!

Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal, şu anda Cardano’da (ADA) bir yatırımcı olduğunu söylüyor.

Cardano’yu ilginç buluyor

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Bitboy Crypto ile yaptığı yeni bir röportajda, ADA’yı ilginç bulduğunu ve piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi için potansiyel büyüme fırsatları gördüğünü söylüyor.

“Biliyorsun, Charles Hoskinson’ı Real Vision’da birkaç kez gördük. Projeyi beğendim, bence çok ilginç. Gerçekten daha fazla ağ benimsemesi görmemiz gerekiyor, bu yüzden benim için erken aşama…

İyi gidiyor. Arkasında büyük bir topluluk var, bu da size ağın bir tarafını veriyor. Çokça konuşulan Etiyopya vakası dışında daha fazla kullanım vakası görmemiz gerekiyor.

Biraz sahibim ve gerçekten çok fazla ilgi görmeye başlayacak mı, insanlar üzerine bir şeyler inşa edecek mi görmek için bekliyorum?”

cardano

Pal ayrıca, blok zincirine akıllı sözleşmeler işlevselliği getiren Alonzo yükseltmesi ile ADA’ya bakışını paylaşıyor.

“İnsanların akıllı sözleşme tarafını beklediğini biliyorum, bu yüzden biliyorsunuz.

Belki bu döngüdeki en iyi performans gösteren kişi değildir, ancak bu döngüden sağ çıkarsa ve benimsenmeye devam ederse, muhtemelen bir sonraki tarafta çok iyi iş çıkaracağını biliyorsunuz.”

Pal, geleneksel iş modellerini dönüştürmek için tasarlanan sosyal jetonlarla da ilgilendiğini söyleyerek, Chiliz (CHZ) ve Rally’nin (RLY) bu alandaki iki erken lider olduğuna işaret ediyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!