Altcoin Haberleri

XRP 7 Dolar Sınırında! Analistten Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Kritik Detaylar

Ripple (XRP) ile ilgili yeni bir fiyat tahmini gündeme geldi. Bu tahmin, XRP’nin 500 dolar değerine ulaşacağı şeklindeki iddialar kadar dikkat çekici değil.

Son zamanlarda Ripple (XRP) değeri, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile 2020 sonunda yaşanan hukuki süreç sebebiyle büyük dalgalanmalar gösterdi.

13 Temmuz’da gerçekleşen bir duruşmada Yargıç Analisa Torres, Ripple’ın XRP satışlarının yatırım sözleşmesi olarak kabul edilmediğine karar verdi. Bu, Ripple’ın XRP satışlarının menkul kıymet yasaları çerçevesinde ele alınamayacağı anlamına gelmekte. Bu kararın hemen ardından Ripple, %80 oranında değer artışı yaşayarak neredeyse 1 dolarlık değere yaklaştı.

Bu olayın akabinde birçok kripto para uzmanı ve analist, XRP’nin geleceği hakkında olumlu yorumlar yapmaya başladı. Tahminler arasında oldukça iddialı olanlar olduğu gibi, daha gerçekçi olanları da mevcut.

xrp 3
kaynak: x

Son dönemde X üzerinde dikkat çeken bir kripto analisti olan EGRAG CRYPTO, XRP için 7 dolarlık bir tahminde bulundu. Bu analiste göre, XRP’nin aylık grafiği oldukça önemli bilgiler barındırıyor. EGRAG CRYPTO’ya göre, bu grafikte göze çarpan belirgin mum formasyonları, XRP’nin genel piyasa durumunu yansıtmakta.

EGRAG CRYPTO, XRP’nin fiyat tahminiyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Haziran ayının başlangıcından itibaren XRP istikrarlı bir yükseliş gösteriyor ve sonuç olarak? Tren raydan çıkarak yükselişe geçti!”

Ancak EGRAG CRYPTO, Ripple (XRP) için 0,33 ila 0,4 dolar arasındaki değer ihtimalinin halen gündemde olduğunu, fakat bu durumun sadece kısa bir duraklama olacağını vurguladı.

EGRAG CRYPTO’ya göre, Ripple için önemli direnç noktaları 0,80 dolar ile 1,3 dolar arasında. Analist, XRP’nin bu fiyat aralığına hızla ulaşabileceğine inanıyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!