Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

HUOBI Token Fiyat Tahmini – HT Fiyatı 2022’de 50 Dolara Ulaşacak mı?

Bu Huobi Token (HT) 2022 Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, HT fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

HUOBI (HT), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Belki de en ilginç olanı, boğa koşusunu sürdürürse 70.000 dolara yaklaşma yolunda olan Bitcoin.

Huobi Token (HT)‘nin mevcut istatistikleri ve performansı ile HUOBI (HT), 2022’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biri olacak mı? Bu HT fiyat tahmininde öğreneceğiz. Ancak Huobi Token (HT) fiyat analizimize başlamadan önce, “Huobi Token (HT) nedir?” sorusuna cevap verelim.

Huobi Token (HT) nedir?

Huobi Token (HT), Huobi kripto borsasının token ve yerel para birimiyle ilgili bir borsadır. Ayrıca, HT, işlem ücreti indirimleri için aylık VIP durum planları satın almak, değişim kararlarına oy vermek, özel Huobi etkinliklerine erken erişim sağlamak, sezonluk geri alımlardan kripto ödülleri almak ve Huobi borsasında listelenen diğer kripto varlıklarıyla ticaret yapmak için kullanılabilir.

HT, Binance Coin’e çok benzer şekilde 2018’de piyasaya sürüldü. Ayrıca, token kullanımı teşvik edilir – sahiplerine VIP erişimi, indirimler, likidite geri alımları ve oy hakları sunar. Tokenin piyasaya sürüldüğü 2018 yılının başından bu yana, Huobi, para birimini istikrara kavuşturmak ve enflasyonu azaltmak için üç ayda bir token satın alıp yaktı.

Artık HT hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, HT’nin 2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu HT fiyat analizi ve HT fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim .

Huobi Token (HT) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Huobi Token (HT) fiyat analizini yazarken, HT 24 saatlik işlem hacmi 102.288.432$ olan 9.99$’dan işlem görüyor. HT fiyatı son 24 saatte %1,01 düştü.

Ayrıca, HT, 157.723.680.25 HT’lik bir akım dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda, HT için en iyi kripto para borsaları CoinTiger, FTX, Huobi Global, ZBG ve HitBTC’dir.

Şimdi, 2022 için bu HT teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

telegram 12

Huobi Token (HT) Fiyat Analizi

Şu anda Huobi Token (HT), CoinMarketCap’te 74. sırada yer alıyor. Ancak HT blok zincirindeki en son yükseltmeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu HT fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

huobi
Simetrik Üçgen modelini gösteren HT/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterilen günlük zaman çizelgesi grafiğinde Simetrik Üçgen Modelini görebiliriz. Bu model, fiyat kırılmasına veya kırılmaya yol açabilecek konsolidasyon dönemini gösterir. Öngörülebilir gelecekte, HT’nin düşüş eğiliminden daha yüksek bir yükseliş şansı olduğunu söyleyebiliriz.

ht relative strength index 1024x557 1
HT Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 54.7’nin üzerindedir, bu da HT’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda bir fiyat tersine çevrilebilir. 

Bu nedenle, tüccarların kripto ticaretini dikkatli bir şekilde yapması ve piyasadaki heyecandan etkilenmemesi gerekir. Tüm bunları akılda tutarak, kripto tüccarlarının farkında olması ve kripto piyasasının büyük dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşması gerekiyor.

Ayrıca HT’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamaya (EMA) da bakalım.

ht 30 day sma and 50 day ema 1024x557 1
HT 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, HT’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyon, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak HT, 2022’de rekabetçi bir pazara sahip.

Huobi Token (HT) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki grafik, Huobi’nin (HT) son birkaç gün içinde yükseliş gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, HT boğalarla birlikte koşabilir ve 40 dolara yükselebilir.

ht usdt price chart 1024x557 1
HT/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya yönelirse, boğalar düşüş trendi konumundan HT’yi devralabilir. Daha basit bir ifadeyle, HT fiyatı düşüş sinyali olan 8,55 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli HT fiyat tahminimiz 2022 yükseliş yönünde. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 39.81 $ ile aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak geçmişteki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Huobi Token (HT) Fiyat Tahmini 2023

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, HT 2023’ün sonunda 75$’a ulaşacak. Ayrıca 2023’ün ilk yarısı 80$’a kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 75$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Huobi Token (HT) Fiyat Tahmini 2024

HT, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar hayati seviyede bir sonraki saldırı görevini 120 $’da oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden istikrarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Huobi Token (HT) Fiyat Tahmini 2025

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, HT fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, HT yatırımcıları 2025 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında HT fiyatını artırabilir ve En iyi yatırım, fiyat yükselip 200$ civarına ulaşabileceğinden.

Huobi Token (HT) Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki dört yıl içinde HT fiyatları 250$’a kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak HT için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, HT’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!