Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Piyasadan Daha İyi Performans Gösterebilecek Bir Altcoini Açıkladı!

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve merkezi olmayan değişim belirteci Sushiswap (SUSHI) dahil olmak üzere bir avuç altcoin için tahminlerinin haritasını çıkarıyor.

Analist Altcoin Sherpa, Bitcoin’in sıçramadan önce muhtemelen biraz daha düşmesi gerektiğini söylüyor.

“Görünüşe göre bu düşük seviyeler, önce yeşil talep bölgesiyle birlikte geliyor; 18.000 dolarlık yüksek bir sıçrama beklerdim.”

kripto
kaynak: altcoinsherpa/twitter

BTC, yazı yazılırken 19.088 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0.22 arttı.

Altcoin Sherpa ayrıca , üstel hareketli ortalamasına (EMA) ve Fibonacci (fib) düzeltmesinin gösterdiği destek ve direnç seviyelerine göre SUSHI’nin yakında bir sıçrama yapabileceğini düşünüyor .

“SUŞİ: Bu alan bir sıçrama sağlamalı w. 200 EMA 4h ve .50 fib, girmeden önce burada biraz konsolidasyon görmek isterdi. Yine de ortaya çıkabilecek bazı tuhaf ‘haberlere’ dikkat edin…”

seri127 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

SUSHI, yazı yazılırken 1,16 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte yaklaşık %7,5 düştü.

Kripto analisti, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) konusunda iyimser.

“LINK: Şimdilik bunu bir stabilcoin olarak görsem de, yüksek zaman dilimli çizelgelerde yatırım/uzun vadeli ticaret olarak oldukça makul göründüğünü düşünüyorum. Bence bir birikim aralığında ve sonunda bunun gerçekten iyi olduğunu göreceğiz.”

telegram 12
seri126 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

LINK yazı yazarken 6.92 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %1,44 düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!