ALTCOİN

Analist Crypto Capo, Bu 5 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı!

Tanınmış bir kripto stratejisti ve tüccarı, Cardano, Polkadot ve Chainlink için potansiyel yolları özetlerken iki düşük değerli altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerini tahmin ediyor.

Capo olarak bilinen kripto analisti, 138.200 Twitter takipçisine, bulut bilişim hizmetleri için gizliliği koruyan bir protokol olan Phala Network’ün (PHA) fiyat hareketini yakından izlediğini söylüyor.

Capo’ya göre Phala, Bitcoin’e (PHA/BTC) karşı mevcut 0.00023 değerinden tüm zamanların en yüksek değeri olan 0.000038’e karşı %65’lik bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

“PHA /BTC Yukarı yönlü görünüyor. Parachain geliyor.”

image 5
Kaynak: Capo/Twitter

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise blockchain tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox. Capo, The Sandbox’ın Bitcoin (SAND/BTC) karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00004’e doğru bir ralli başlatmaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

Paritenin mevcut fiyatı olan 0.000013 göz önüne alındığında, Capo’nun hedef fiyatı %207’nin üzerinde potansiyel bir artışı temsil ediyor.

PHA/BTC Yeniden en yüksek seviyeye ulaşmak üzere. Süreç mükemmel ilerliyor ve altcoin pazarına liderlik ediyor.”

image 6
Kaynak: Capo/Twitter

Capo’nun izleme listesindeki üçüncü madeni para, Capo’nun 0,00055 direncini yükseliş onayı için desteğe çevirmesi gerektiğini söylediği birlikte çalışabilirlik zinciri Polkadot.

SAND/BTC Henüz boğa görünmüyor. Yükseliş işaretleri için bekleyeceğim.”

image 7
Kaynak: Capo/Twitter

Kripto tüccarı ayrıca merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı hareketlerini de izliyor. Capo’ya göre, paritenin boğa piyasası aşamasının bir sonraki ayağını başlatmadan ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00169’a yaklaşmadan önce 0,00034 seviyesinde desteğe dokunmasını bekliyor.

DOT/BTC Önceki düşük seviyeyi süpürmek için son bir dalga bekleniyor. Bu seviyenin altına saparsa ve ardından geri alırsa, bu iyi bir alım fırsatı olur.”

image 8
Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Cardano (ADA) konusunda da iyimser olduğunu söylüyor.

ADA’nın yılın geri kalanında BTC’ye karşı tırmanışını görüyor ve muhtemelen Aralık ayı sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi.

“Tekrar ediyorum: ADA’da düşüş zamanı değil.”

e6fmsk5xsaa04yd
Kaynak: Capo/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!