Altcoin Haberleri

Baby Doge Coin, Tek İşlemde 1.000.000.000.000 Token Yaktı!

Shiba Inu rakibi olan Baby Doge Coin, deflasyonist bir önlem olarak token arzının önemli bir kısmını yakarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Geliştirme ekibi, son duyurusunda tek bir işlemde yaklaşık 2,6 milyon dolarlık inanılmaz bir katrilyon tokenı yok ettiklerini açıkladı. Bu hamle, BABYDOGE’un benzersiz bir yakıt tüketimi modeli benimsemesinin bir sonucudur ve SHIB ile rekabet halindedir.

Binance’in blok zinciri ve 2021 yılında BABYDOGE’un protokolünün oluşturulduğu BNB Chain üzerinde gerçekleştirilen token yakma işlemi, dünya çapında hacim bakımından en büyük kripto para değişim platformunun bir parçasıdır.

baby doge coin haberleri

Baby Doge Coin, token yakma işlemiyle yeni tokenlar yaratacak

Geçtiğimiz ay Baby Doge Coin ekibi, arzın ne kadarının yakıldığını takip etmek için kendi yakma portalını başlattı. Bu portal sayesinde, topluluk üyeleri token yakarak takımlarına katkı sağlayabilirler.

Ekip, her bir yakılan token için beş yeni token daha yaratacaklarını açıkladı. Bu uygulama, BABYDOGE’un benzersiz bir yakıt tüketimi modeli benimsemesinin bir parçasıdır ve topluluğun aktif katılımını teşvik etmektedir.

Baby Doge Coin ekibi, yakma portalının gücünün topluluğun eline geçtiğini ve tokenların yakılması yoluyla fiyatın artırılması için çalışacaklarını belirtti.

Portal tarafından sağlanan verilere göre, yazı yazıldığı sırada ölü kripto cüzdanlarında toplam Baby Doge Coin bakiyesi, 204,066,259,885,613,376 token veya yaklaşık 490 milyon dolar değerindeydi. Bugüne kadar, portal aracılığıyla 35,413,316,561,970 token veya yaklaşık 490.000 $ değerinde BABYDOGE hurdaya çıkarıldı. Bu yakma işlemi, BABYDOGE’un benzersiz yakıt tüketimi modeline uygun olarak gerçekleştirildi ve topluluğun fiyat artışını teşvik etmek için katkıda bulunmasına olanak sağladı.

Haber yazıldığı sırada, BABYDOGE’un arz sıkıntısı fiyatını olumlu yönde etkilemedi ve son 24 saat içinde %7,9’luk bir düşüşle 0,000000002374 $ seviyesinde işlem görüyordu.

BABYDOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!