Altcoin Haberleri

Dogecoin Rakibi, Bitcoin ve Kripto Piyasaları Yeşile Dönerken Sadece Bir Günde %87 Patladı!

Dogecoin’in (DOGE) köpek temalı bir rakibi, genel kripto para piyasası son zamanlardaki bir düşüşten geri dönerken yükseliyor.

Son zamanlarda en iyi performans gösterenlerden biri, sadece bir günde %87’lik bir ralliyi ateşleyebilen memecoin ve DOGE rakibi Shiba Inu (SHIB).

Piyasa değerine göre 22. sıradaki kripto varlığı 1 Ocak’ta 0,00000000008 dolardan işlem görüyordu. Kısmen Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweetleri sayesinde SHIB, son birkaç aydır kısmen yere düşmeden önce, 10 Mayıs’ta %47,387,400 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00003791 $’a yükseldi.

Bu hafta Musk, Shiba Inu yavrusunun bir fotoğrafını tweetledi.

Musk’ın tweet’inin ardından SHIB, kazançlarının çoğundan vazgeçmeden önce, önceki fiyatların %112 üzerinde bir noktada bir ralliyi ateşledi.

DOGE’ye Ethereum tabanlı bir alternatif olmayı hedefleyen bir meme tokeni olan SHIB, bu yıl % 8,600,000’in üzerinde değer kazandı ve yakın zamanda Coinbase’de listelendi.

CoinGecko’ya göre, en son fiyat artışı bir hafta önce 0,00000692 dolardan, 0,00001796 dolara çıkardı.

Shibu Inu web sitesi, SHIB’nin “canlı bir ekosisteme dönüşen merkezi olmayan bir meme belirteci” olduğunu belirtiyor.

telegram 12

Temmuz ayında kullanıcılara stake etme, takas etme, likidite sağlama ve pasif gelir ödülleri kazanma yeteneği sağlamak için merkezi olmayan platform (DeFi) ShibaSwap piyasaya sürüldü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!