ALTCOİNBİTCOİN

Reddit Yöneticisinden Ethereum (ETH) Atağı! Fiyata Etki Edecek Mi?

Reddit kurucu ortağı ve yöneticisi Alexis Ohanian, milyon dolarlık servetinin bir kısmının kripto para piyasasında saklandığına dikkat çekerek bazı ilginç açıklamalar yaptı.

CNBC’nin Squawk Box’ının konuğu olarak Ohanian, Ethereum’un kripto para birimi endüstrisindeki en umut verici blok zincirlerinden biri olduğuna inanan diğer birçok Ethereum destekçisiyle aynı fikirde görünüyor. Sadece işlemlere odaklanan Bitcoin blok zincirinin aksine, Ethereum’un çeşitli işlevleri onu yatırımcıların gözdesi haline getiriyor.

ethereum coin wallpaper 1562 116
Reddit Yöneticisinden Ethereum (ETH) Atağı! Fiyata Etki Edecek Mi? 1

Blok zinciri geçmişte birçok ağ arızasını çözmeye çalışsa da, diğer birçok Ethereum savunucusu gibi, Ohanian Ethereum’un geleceği konusunda çok iyimser, bu yüzden bu milyoner Ethereum’a diğer varlıklardan daha fazla yatırım yapmaya karar verdi. .

“Bence çok ilginç şeyler olacak. Ama bence Ethereum gerçekten de en çok kanıtlanacak, en az bir ya da iki yıl. Bir şeyler gösterme potansiyeli çok büyük, çünkü birçok ilginç uygulama var.”

“NFT, Ethereum blok zincirini inşa etmenin sadece başlangıcı. Varlıklarımın çoğu gerçekten burada. Kesinlikle sahip olduğum en güçlü varlıklardan biri olduklarını düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!