Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Kripto Tüccarı Lark Davis, Ethereum’un Pazar Payına Göz Diken 4 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto tüccarı Lark Davis, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un piyasa değerinde “kaybolduğunu” söylediği dört varlığı açıkladı.

Davis, yeni bir videoda 419.000 YouTube takipçisine Binance Smart Chain’in (BSC) Ethereum’un en büyük rakiplerinden biri olduğunu, çünkü küresel kripto borsası Binance’in desteğine sahip olduğunu söylüyor.

“Binance Akıllı Zincirinde birçok şey oluyor . Şu anda Binance Akıllı Zincirinde 17.4 milyar dolarlık toplam değer kilitlendi. Ayrıca Binance Akıllı Zincirinde oldukça büyük bir uygulama patlaması olduğunu da görebilirsiniz, bu nedenle en büyüğü, elbette, toplam değeri 5,83 milyar dolar olan Pancakeswap kilitli…

Kullanıcıları var. Toplam değeri kilitledi. Günlük işlem sayısı çıldırıyor. Kullanımı oldukça kolaydır. Binance ana borsası ile entegrasyonları ve ucuz ücretler ve hızlı işlemlerle genel olarak oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi olduğunu düşünen çok sayıda insanın BSC’ye geçtiğini görmeniz şaşırtıcı değil.”

kriptoup polkadot eos dogecoin analiz grafik

Davis’in listesinde bir sonraki, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA). Kripto etkileyicisine göre, Terra’nın tokenomikleri LUNA’nın uzun vadeli değeri için uygun olabilir.

“LUNA madeni parasını yakan ve fiyatı yükselten UST sabit paraları ile çok ilginç fiyat mekanizmaları var. Ayrıca Columbus-5 ile gelen büyük bir yükseltmemiz var. Ayrıca, daha fazla zincirler arası uyumluluk için Terra’yı açan Cosmos [ATOM] IBC ile entegrasyonumuz da var.”

Terra Columbus-5 yükseltme için önümüzdeki birkaç hafta ve amaçları gerçekleşmesi bekleniyor tanıtmak UST stablecoin yararlanarak projelerin bir dizi.

Tüccar listesinde üçüncü sırada Ethereum rakibi Solana (SOL) yer alıyor. Davis’e göre, Solana’nın değeri, büyüyen ekosisteminin hemen ardından hızla yükseliyor.

“Solana’ya gelen çok sayıda yeni uygulamamız var, bu nedenle borularda bu ekosisteme girmeye hazır bir sürü şey var. Her zaman devam eden birçok yeni lansmanımız var. Sanırım bunun için artan bir evlat edinme miktarımız var. Ayrıca Solana’da gerçekten yükselmeye başlayan NFT’lerimiz [karşılaştırılamaz jetonlarımız] var.”

Davis’in listesindeki dördüncü kripto varlık, “Finans İnterneti” olarak faturalandırılan Avalanche (AVAX)’dir. Davis, akıllı sözleşmeler alanında nispeten gecikmiş bir altcoin gibi göründüğü için AVAX‘ın ilginç olabileceğini söylüyor.

“Daha fazla projenin ortaya çıktığını görüyoruz. Birkaç gün önce lansmanı yapılan Benqi vardı. Şu anda bir likidite madenciliği programı yapıyorlar, bu yüzden diğer ekosistemlerdeki bazı büyük pompaları kaçırmış gibi hissediyorsanız, belki Çığ bakmak daha ilginç çünkü aynı seviyede bir fiyat pompası olmadı ve madeni para bu hafta %80-90 ya da bir şey kadar yükseldikten sonra diyorum. Ancak bu söyleniyor, ekosistem henüz çok önemli bir şekilde başlamadı. ”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!