Altcoin Haberleri

Ünlü Analist, Bu 5 Altcoin “Patlayacak” Dedi!

Birçok kişi tarafından takip edilen bir kripto analisti, beş altcoin projesinin büyük büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını belirtiyor.

Analist, 5 Altcoin’i Tek Tek Açıkladı

Guy Turner’ın paylaştığı son video’da, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Aave (AAVE)‘nin borç verme ve borç alma işlemlerinde yükselişe geçtiğini ifade etti.

“Aave’nin piyasada uzun bir süredir yer alması, bu projeye olan olumlu bakışımın nedenlerinden biridir. DeFi, oldukça rekabetçi bir alan ve Aave, piyasadaki en büyük ve başarılı protokollerden biri.

Aave’ye olan yükselişimin bir dizi nedeni var. Öncelikle, şu anda kendi merkezi olmayan stablecoin’i GHO üzerinde çalışıyorlar. Gerçekten işe yarayan, gerçekten merkezi olmayan bir stablecoin’e olan ihtiyaç her geçen gün artıyor ve ben Aave’nin bu başarıya ulaşma şansının yüksek olduğunu düşünüyorum.”

Aave, bu haber yazılırken 70,88 dolar seviyesinde işlem görüyor.

İkinci sırada Arweave yer alıyor

Analist Turner sonrasında, Arweave adlı merkezi olmayan veri depolama protokolüne (AR) odaklanıyor.

“Arweave, kripto dünyasında en güçlü kullanım durumlarından birine sahip. Özellikle sansürün arttığı, ifade özgürlüğünün birçok ülkede tehdit altında olduğu ve ileride derin sahte teknolojinin etkisiyle karşılaşacağımız bir dönemde, verileri değişmez ve kalıcı olarak saklamak için bir blok zincirinden daha uygun bir kullanım düşünülemez. Bu, internet üzerinde gördüğümüz her şeyi sorgulamamıza olanak sağlar.”

Turner, Arweave ile ilgili bazı kaygılardan bahsediyor ve bunlar arasında Filecoin (FIL) ile rekabet de yer alıyor.

Arweave, bu haber yazılırken 8,08 dolar seviyesinde işlem görüyor.

altcoin patlama yapacak

Analist, üçüncü sırada Axelar’a yer veriyor

Turner’ın üçüncü altcoin tercihi, zincirler arası iletişim protokolü olan Axelar (AXL).

“Çok zincirli bir geleceğin ve blok zincirinin işbirliği potansiyelinin büyük bir taraftarıyım. Axelar, beni doğal olarak cezbeden bir proje… Kullanım senaryosu ve devam eden gelişimi beni etkiledi. Ayrıca, token’in şaşırtıcı derecede iyi bir değişim desteği olduğunu da belirtmeliyim.”

Axelar, bu haber yazılırken 0,64 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistin dördüncü tercihi: Lido Finance

Turner’ın döedüncü tercihi, likidite staking hizmeti Lido Finance (LDO).

“Benim görüşüme göre, Lido için uzun vadede büyük bir potansiyel mevcut çünkü Ethereum’da hisse satın almak, özellikle de kurumlar tarafından yapılacak büyük bir işlem olacak. Liquid staking ise bu konuda tamamen yeni bir perspektif sunuyor ve Lido da açık ara pazar lideri konumunda.”

Lido, bu haber yazılırken 2,36 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son sırada THORChain yer alıyor

Turner’in son sıraya koyduğu altcoin, merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü olan THORChain’i (RUNE) seçti.

“RUNE tokeninin yarısından fazlası şu anda dolaşımda bulunuyor… Son dönemde, takas desteği oldukça arttı ve bu gelişmeler gelecekte RUNE’nin kripto ekonomisinde merkezi bir rol oynayabileceğine işaret ediyor. Ancak, bu durumun gerçekleşebilmesi için, DeFi projelerinin ve benzeri girişimlerin gelişebilmesi adına gerekli düzenlemelerin yapılması gerekiyor.”

THORChain, bu haber yazılırken 1,44 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!