ALTCOİN

Kripto Analisti Jason Pizzino’ya Göre Bu Ay İzlenecek En İyi Üç Altcoin!

En iyi altcoin tüccarı ve analisti Jason Pizzino, Ağustos ayında yükselmeye hazır olabilecek üç kripto varlığını tartışıyor.

Tüccar listesinde ilk sırada, Pizzino’nun ayın en iyi madeni parası olan gizlilik kripto projesi Pirate Chain (ARRR) yer alıyor.

Pizzino, ARRR’nin Bitcoin (ARRR/BTC) ve USD karşısında iyi göründüğünü ve her iki çiftte de daha yüksek ve daha yüksek dipler yaptığını belirtiyor.

21 eylul 2020 gunluk kripto para analizi
Kripto Analisti Jason Pizzino'ya Göre Bu Ay İzlenecek En İyi Üç Altcoin! 1

“Üç üründen favorim bu… ARRR çok büyük… Bu iyi görünüyor… Henüz patlamadık… 4 doların üzerinde bir kırılma, onay veya güvenli giriş olabilir… Güzel, yavaş, sabit bir tempo harika olurdu…

ARRR/BTC de iyi görünüyor… Bunu sürekli yükselen bir yükseliş trendinde görmek istiyoruz: daha yüksek zirveler, daha yüksek düşüşler… Korsan Zinciri/BTC, hacim, iyi, düşüklerde bir miktar hacme ulaşmak… Korsan Zinciri iyi görünüyor ve projeyi beğendim ”

Pizzino’nun radarındaki ikinci varlık, FTX borsasının yerel belirteci olan FTT’dir. Pizzino, FTT’nin düşüş trendinden çıktığını ve hem USD hem de BTC çiftlerinde daha yüksek seviyelere çıktığını söylüyor.

Ancak analist, yükseliş trendini ve kırılmayı doğrulamak için FTT’nin bir başka yüksek seviyeye çıkması gerektiğini söylüyor.

Pizzino ayrıca Bitcoin’i diğer blok zincirlerine getirmeyi amaçlayan bir proje olan Badger DAO’yu (BADGER) tartışıyor. BADGER’ın aydınlanmaya ve grafiği tırmanmaya başladığında düşüş trendinden bir mola verdiğini söylüyor.

Pizzino, bir proje tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştüğünde, varlık düşüş trendini kırdığını ve fiyatının tekrar yükseldiğini onaylayana kadar pozisyon almak için beklemenin en iyisi olduğunu söylüyor.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!