ALTCOİN

Kripto Trader Poppe’ye Göre, Büyük Potansiyeli Olan Beş Altcoin!

Kripto analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, büyük bir yukarı potansiyel gösterebilecek beş “mavi çip” altcoinin fiyat hareketini yakından izliyor.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 118.000 abonesine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un (DOT) ağır bir direnç alanını ortadan kaldırırsa güçlü bir ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor.

“29 doları kırdığında, burada çok ağır olacak. USDT (Tether) grafiğine baktığımızda, 29 dolarlık bu direnç, örneğin, aynı LUNA (Terra) gibi bu seviyeyi kıran ve aşmaya başlayan Solana (SOL) ile çok karşılaştırılabilir. DOT ile biriktirmek için baktığım seviyeler, burada sahip olduğumuz iki seviye. Yani 21 dolar civarındaki seviye baktığım seviye. 18 dolar civarındaki seviye, baktığım ikinci seviye.”

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, geliştiricilere veri alışverişi yapabilen farklı blok zincirleri oluşturmada yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir Blok Zincirleri İnterneti oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye göre Cosmos, kritik desteği 16 dolarda tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yeniden başlatabilir.

kriptoup ethereum filecoin waves
Stock market or forex trading graph in graphic concept suitable for financial investment or Economic trends business idea and all art work design. Abstract finance background

“USDT çiftine baktığımızda, izlememiz gereken birkaç seviye olduğu açık. İlki, burada 16 dolar civarında yeniden test ediliyor. Bunu tutabilirsek harika olur. İkincisi, bu herhangi bir destek sağlamıyorsa, 12 dolar civarında bakacağım. Ancak az önce yaptığımız sert düzeltme göz önüne alındığında, daha yukarıya doğru ilerlemeye başlamadan önce büyük olasılıkla böyle bir şey alacağız.”

Sıradaki akıllı sözleşmeler platformu Tezos, Bitcoin’e (XTZ/BTC) karşı. Van de Poppe’ye göre, parite daha yüksek ve daha yüksek dipler koyuyor ve 0,00011 BTC’lik direnci kırarsa %70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye (8,98$) yükselebilir, yani 5,19$ değerinde.

“Burada Tezos’un devam ettiğini görebiliriz. Üçüncüsü için bakacağım seviye nedir? Bu, [0.0000087 BTC veya 4.11$] civarında sahip olduğumuz seviyedir. Yani burada sahip olduğumuz tüm blok. Tezos’ta bir pozisyon almak istersen bakacağım yer orası.”

Merkezi olmayan finans platformu Synthetix’e gelince, kripto stratejisti, kilit bir seviyenin üzerinde kalırsa Bitcoin’e (SNX/BTC) karşı değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor.

“Ancak bir tür yan yapıya sahipsek, bu aralığın tamamı [0,00021 veya 9,91 $] bakmak istediğiniz yerdir ve kolayca, Bitcoin çiftinde buradan neredeyse 2x olan aralıkları hedefleyebilirsiniz.”

Van de Poppe’nin SNX/BTC için hedefleri, yazı yazarken 16,99 dolar değerinde olan 0,00036 BTC ve 0,00042 BTC veya 19,83 dolar.

Son madeni para, Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’tir. Van de Poppe’ye göre, LINK/BTC bir yükseliş trendini ateşleyebilmeden önce bir ayağı daha aşağı çekebilir.

“Bu blok [0.00045 BTC veya 21.24 $] ilgilenmem gereken yer. Bu bloğu kaybedersek, burada hala test edilmemiş olan 0.00041 BTC (19.36$) civarında olan bir tane daha var. Bu iki aralık, bu noktada uzun süre araştıracağım yer. ”

Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin 0,00041 BTC’ye dokunursa ve 0,00045’i destek olarak geri alırsa dibe vurabileceğine inandığını da ekliyor.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!