Altcoin Haberleri

Coinbase, Ethereum ve Solana Üzerine İnşa Edilmiş Birkaç Altcoin’i Listeledikten Sonra Rallilerini Ateşledi!

Solana (SOL) üzerine kurulu merkezi olmayan bir medya paylaşım ekosistemi ve Ethereum (ETH) üzerine kurulu birkaç altcoin, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase’in dijital varlık listesine eklendikten sonra yükselişe geçti.

Bir duyuruda Coinbase, Media Network (MEDIA) ve diğer dört kripto para biriminin, uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş ticarete başlayacağını söyledi.

Medya Ağı, talep üzerine bant genişliği sağlamak için merkezi olmayan eşler arası (P2P) akışın gücünden yararlanan ve hiçbir zaman kaydolma veya kişisel bilgi gerektirmeden kullanıcı gizliliğini her zaman koruyan yeni bir içerik dağıtım ağı (CDN) türüdür.

Proje, Solana (SOL) ekosisteminin bir parçasıdır ve kullanıcılar yedek bant genişliğine katkıda bulunmak için MEDIA jetonunu kazanabilirler.

Media Token %10.74 yükseldi ve 26.57$’dan işlem görüyor.

coinbase

Toplanma ayrıca katman-2 ölçeklendirme çözümü Metis’tir (METIS). Metis protokolü , önde gelen akıllı sözleşme platformunun güvenliğini korurken, Ethereum’dan (ETH) daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sunmayı amaçlar .

Yerel token METIS, staking ve dahili ödemeler için kullanılabilir, ancak aynı zamanda merkezi olmayan özerk bir şirketin (DAC) oluşturulması sırasında Metis Sanal Makinesi (MVM) içinde önemli bir işleve de hizmet eder.

Metis , gün içinde %23,16 oranında yeşil renkte ve 0,0075 $ fiyatla büyük bir yükseliş kaydetti.

Coinbase kadrosuna ayrıca Digitalax’ın yerel tokeni Monavale (MONA) da katılıyor ve bu da kullanıcıların dijital giyimi değiştirilemez tokenler (NFT’ler) biçiminde özel olarak tasarlamasına olanak tanıyor.

Proje, Creative Commons (CC0) lisansını Web 3.0 interneti için modaya getiriyor ve bir blog yazısında uzun vadeli hedefinin “tüm oyunlar, VR [sanal gerçeklik] ve kriptodaki metaverse’ler için dijital moda NFT evi olmak olduğunu söylüyor. ekosistem.”

Movale gün içinde %12’nin üzerinde yükseldi ve 666,66 dolardan fiyatlandı.

AirSwap (AST), P2P’den yararlanan, özellikle sipariş defteri veya işlem ücreti olmayan merkezi olmayan bir token ticaret ağı olarak kullanılan başka bir blok zinciri projesidir. Proje, ConsenSys ve Fluidity tarafından ortak girişim olarak kuruldu.

Yazma sırasında, AirSwap 0.106 $ piyasa fiyatı ile yaklaşık %26 oranında yükseliyor.

Yeni Coinbase kripto varlıkları listesinin sonuncusu, yerel belirteci XCN yönetişim ve fayda sağlayan Ethereum tabanlı bulut blok zinciri protokolü Zinciridir.

Şirket kısa süre önce kripto pazarlarındaki yaygın durgunluğa rağmen yeni çalışanları işe almaya devam ettiğini duyurdu ve Chain, yeni bir yönetim değişikliği altında tokenin toplam arzının %22’sinden fazlasını oluşturan 2,6 milyar dolarlık şaşırtıcı bir XCN yaktığını söyledi.

Şu anda, Chain yüzde bir oranından daha az düştü ve 0.086 dolardan fiyatlandırıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!