Altcoin Haberleri

Kripto Tüccarı Lark Davis, Ethereum ve Bu İki Altcoin’in 2022’de Muazzam Getiriler Yaratacağını Söyledi!

Kripto para tüccarı Lark Davis, 2022 için en iyi yatırım seçimleri arasında Ethereum ve iki altcoini listeledi.

Davis, 475.000 YouTube abonesine Ethereum ve iki altcoinin gelecek yıl “yatırımcılar için iyi getiri” sağlayacağını söylüyor.

Ethereum durumunda kripto tüccarı ve analist, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlığın 2022’de beş haneli bir fiyata ulaşabileceğini söylüyor.

ethereum

“Ethereum’ın beş haneli bir varlık olacağına inanıyorum ve bu döngü sonunda yuvarlanıp ölmeden önce 20.000 dolarlık bir Ethereum görebiliriz.”

Ethereum, yazı yazılırken 4.083 dolardan işlem görüyor.

Davis’e göre, birkaç katalizör Ethereum için yükseliş durumuna yardımcı oluyor.

“Ethereum için patlayan ikinci katman ölçeklendirme çözümlerimiz var … Ethereum için gelen hisse kanıtı kanıtına geçiyoruz. Bu inanılmayacak kadar büyük. Korkunç derecede verimsiz olan iş ispatından, Ethereum ekonomisini temelden değiştirecek olan hisse ispatına geçiyoruz…

Sonra üçlü halving var. Dolayısıyla, hisse kanıtına geçişin bir parçası olarak, yeni oluşturulan Ethereum’un yıllık emisyonlarında %90’lık bir azalma olacak…

Ethereum gelecek yıl deflasyonist olacak. Sadece aşağı inecek. Önümüzdeki, muhtemelen beş ila on yıl içinde, 100 milyon Ethereum’un altına geri döneceğiz.”

Ethereum arzı şu anda 118.87 milyon.

Sırada, ölçeklenebilir bir blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD) var. Davis’in Elrond’daki yükselişine katkıda bulunan faktörler arasında, Ethereum tabanlı merkezi olmayan değişim Uniswap’a (UNI) benzeyen Maiar merkezi olmayan değişim (DEX) gibi ürünlerin piyasaya sürülmesinin yardımcı olduğu blok zinciri platformunda artan aktivite yer alıyor.

altcoin

“Sonunda hayata geçiyor, bence Elrond için çok heyecan verici bir zaman ve an. Sonunda onların Maiar borsasını başlattıklarını gördük… artık USDC (USD Coin), Elrond jetonunu takas edebileceğiniz Uniswap of Elrond gibi…

Ayrıca Elrond’un standart jetonları için merkezi borsalardan takas desteğimiz var.”

Elrond yazı yazarken 267.73 dolardan işlem görüyor.

Sırada, merkezi olmayan uygulamaların yaygın olarak benimsenmesine izin vermek için tasarlanmış Ethereum için bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) var. Davis, onu Polygon’da yükselişe geçiren faktörlerin artan kullanım ve büyümeye dayalı satın almaları içerdiğini söylüyor.

polygon

“Poligon şimdi biraz MATIC yakacak. Çokgen fiyatı için kesinlikle harika uzun vadeli. Böylece kullanıcılar artıyor, her zamankinden daha güçlü, yeni satın almalar ve daha fazla uygulama geliyor. Polygon konusunda iyimserim. 10 dolara gidiyor, sadece ne zaman olduğu sorusu.”

Polygon yazı yazarken 2.61 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!